Použitý vysokozdvižný vozík po generální opravě

0
1425

Firma Rosservis nabízí na trhu manipulační techniky vysokozdvižné vozíky značky Desta s dvouletou zárukou. Již více jak 20 let poskytujeme našim klientům mimořádné služby v oblasti skladovací techniky.

Generální opravy vysokozdvižných vozíků Desta

Specializujeme se na repasování VZV Desta – starý použitý vysokozdvih rozebereme a následně postavíme s novými náhradními díly. Během 40 pracovních dní máte k dispozici repasovaný vysokozdvižný vozík, který má mimořádný vizuální i technický stav. Přestože se technicky stále jedná o použitý vysokozdvižný vozík, jeho vlastnosti jsou nesrovnatelné s bazarovými vozíky. Na tyto použité vysokozdvižné vozíky po repasi poskytujeme plnou záruku 24 měsíců nebo 1800 mth. Opravy a servis vysokozdvižných vozíků zajišťují naši kmenoví zaměstnanci. Provádíme také generální opravy motorů Zetor, kabin VZV či převodových skříní.

Terénní VZV 3522 TXK

Představujeme terénní čelní vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK. Tento terénní VZV si získal svoji přízeň především díky univerzálnosti použití a nosnosti 3,5 tuny. Vozík disponuje výškou zdvihu 3,3 metru a délka nosných vidlic je 1,2 metru. Vyskozdvih je v kabinovém provedení, řidič je tak chráněn proti nepřízni počasí. V této typové řadě nabízíme provedení jednopístu nebo panarama (dva písty).

Přídavná zařízení

Pro zlepšení manipulačních vlastností vysokozdvižného vozíku DVHM 3222 TXK nabízíme možnost využití přídavných zařízení. Pily nejčastěji oceňují drapák na dřevo, jeřábové rameno nebo boční posun. Velmi oblíbená přídavná zařízení pro vzv jsou hydraulická lopata či otočné zařízení. Přídavné zařízení jsme schopni dodat dle individuálních rozměrů.

 

Dopravu VZV máme zajištěnou s vykládkou ve Vaší firmě. Předání se účastní kvalifikovaný mechanik v domluvenou hodinu. VZV předáváme s kompletní technickou dokumentací vč. dodacího listu.

Cena vysokozdvižného vozíku

Nabízíme široké možnosti financování, vč. leasingu. Leasing zpracováváme na zkrácené podklady, nemusíte tedy dokládat jakékoli dokumenty, jediné, co potřebujete je kopie Vašeho občanského průkazu.

Servis a náhradní díly na VZV

Dodáváme také náhradní desta díly, a to po celé České republice do 24 hodin. Garantujeme kvalitu zárukou 24 měsíců. Záruční a pozáruční desta servis zajišťujeme servisními vozy po celé ČR. Přestože bude váš vysokozdvižný vozík použitý, bude stále ve výtečné kondici.