Jak dosáhnout krásné štíhlé postavy už do léta

0
1043

Nejeden z nás si dal zajímavé novoroční předsevzetí, a sice že do léta zhubne nahromaděné tuky a přebytečná kila. Ovšem jen málokdo své novoroční předsevzetí splnil. Pokud si ho stále plníte, ale nevidíte výsledky, máme pro vás několik tipů, jak dosáhnout či docílit krásné, štíhlé postavy. Osvojte si něco z našich rad a tipů a radujte se z viditelných výsledků. 

O ženách lze nyní říct, že jsou ochotny podstoupit cokoli, co je udělá krásnými. Jizvy už dávno neléčí pomocí citronu a medu, ale nyní se dává přednost laserovým zákrokům. Suchá pokožka a podobné problémy se už dávno neléčí hydratačními krémy, ale přistupuje se rovnou k mezoterapii. Pokud chce žena mít krásnou a štíhlou postavu, nejčastěji podstupuje kryolipolýzu, ovšem existuje ještě několik jiných způsobů, jak vysněné štíhlé postavy dosáhnout.

Vyzkoušejte bikram jógu

Pokud se chcete zbavit přebytečných tuků na těle, měli byste to vyzkoušet s bikram jógou. Jedná se o velmi intenzivní cvičení dlouhé zhruba hodinu a půl. Během těchto devadesáti minut se cvičí ve dvaačtyřiceti stupních, svaly v těle se zahřívají a nejen, že se skvěle protahují, ale také z nich opadává tuk, kterého se chcete zbavit. 

I když tento druh cvičení není zrovna nejlevnější, jedná se o velmi zajímavé cvičení, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Nedoporučuje se však lidem s kolísajícím tlakem. 

Zkuste krabičkovou dietu

Drastické diety jako takové nejsou zrovna nejvhodnější, na druhou stranu je nutné říct, že ne všechny diety jsou špatné. Takzvané krabičkové diety jsou v současné době velmi vyhledávané, důvodem je zamezení zbytečnému přejídání a omezení sladkostí. 

Jídlo z krabiček není vůbec chuťově špatné, existuje dnes více společností nabízejících krabičkovou stravu, proto si můžete vybrat tu, kde vám to bude chutnat nejvíce.