Víte, jaké plavky jsou letos in?

0
3449

Horké počasí nás již brzo přiměje k ochlazování na koupališti. Většina žen tak začne řešit odvěký problém. Co na sebe? Letos zapomeňte na klasické bikiny, protože letí především jednodílné plavky. Snadno tak zakryjete své problematické partie a ještě budete in. Jednodílné kousky rovněž více podněcují mužskou fantazii, a tak vám přidávají na atraktivitě.

Frčí monokiny a jednodílné plavky s hlubšími výstřihy

Hitem sezóny jsou různé typy jednodílných plavek. Módními vzory jsou květinové a vzor pavího peří.  Jestliže máte širší boky, tak vám budou velmi slušet jednodílné plavky se speciálním výstřihem vpředu. Ale nebojte se, vaše vnady zůstanou v plavkách! Je o něco hlubší než klasický výstřih u plavek a směrem dolů se zužuje. Tento výstřih opticky vyrovná nesouměrnost postavy. Dalším trendy modelem jsou plavky s výstřihem v přední i zadní části. V módě jsou letos také monokiny. Jedná se o model trochu připomínající bikiny, ale horní a dolní část plavek je spojena panelem. Na bocích jsou široké průstřihy. Výstřih v horní části zpravidla není příliš hluboký. Monokini sluší ženám s postavou jablka.

Také se ve sportovních plavkách budete in

Dalším trendy kouskem letošního léta jsou praktické a méně odhalující sportovní plavky. V módě jsou zvláště modely ve světlých a jasných barvách.

Novým trendem jsou plavky s dlouhými rukávy

Velmi neobvykle působí nový trend v podobě plavek s dlouhými rukávy. Setkat se s nimi můžete
jak monokin, tak i tankin. V módě jsou jak vzory květinové, tak zvířecí. Rovněž okouzlíte v plavkách s abstraktními vzory. Frčí i geometrickými tvary.

Hitem jsou i plavky s jedním ramínkem

Módním trendem se stává i mírná asymetrie ve formě pouze jednoho ramínka na plavkách. Střih je řešen tak, aby nedošlo k nežádoucímu odhalení vašich ňader. Některé modely zdobí našikmo umístěný průhledný proužek.

Co je cool mezi dvojdílnými plavkami?

Pokud preferujete spíše dvojdílné modely plavek, nemusíte se jich zcela vzdát ani letos. Okouzlující budete třeba v tankinách s dlouhými rukávy či dvojdílných plavkách, které mají u dolní díl s vysokým pasem.