Ella Woodward zavítá příští týden poprvé do Čech

0
2252

Pokud jste také propadli neuvěřitelně chutným receptům food blogerky a propagátorky zdravé výživy Elly Woodwardové, máte jedinečnou šanci ji příští týden osobně potkat a nechat se podepsat některou z jejích kuchařek. Přijede totiž poprvé do Čech a v pražských Letňanech bude v OC Letňany čekat na své fanoušky.

Oslavte první jarní den s Ellou

První jarní den, tedy 21. března od pěti hodin odpoledne můžete dorazit do OC Letňany a poznat tuto sympatickou mladou dámu, která se stala slavnou díky vážným zdravotním problémům, které ji dlouhodobě trápily. Většinu dne prospala, trpěla takovými bolestmi hlavy a závratěmi, že byla prakticky vyřazena z běžného života. Když po delším čase přišla konečně nečekaná diagnóza, kterou byl syndrom posturální tachykardie, rozhodla se, že svůj život změní a začne od základů.

Zcela nový jídelníček a s ním i celý život

Aby se zachránila, vydala se Ella cestou přírodní medicíny a s ní související zdravou výživou. Založila si svůj vlastní food blog Deliciously Ella, kde postupně zveřejňovala všechny své kroky k novému způsobu života. Blog je tak pomyslným průvodcem, který zaznamenává všechny její omyly i úspěchy, a je důkazem, že i bez lepku, cukru, chemických aditiv a dalších přísad může být vaření stejně zábavné a pokrmy stejně chutné, nebo možná i chutnější, než s nimi.

Elle se zdravotně daří mnohem lépe, je šťastnější a spokojenější, a k tomu se stala velmi oblíbenou. Pokud i vy milujete její kuchařky a zkoušíte spolu s nimi proniknout do tajů a chutí zdravé výživy, pak si autogramiádu rozhodně nesmíte nechat ujít a doplnit alespoň jednu z vašich kuchařek o podpis této příjemné britské food blogerky.