Hledáte spolehlivý eshop nejen se zahradními kolečky?

0
229

Věřím, že v níže uvedeném širokém sortimentu najdete vybavení, které splní veškeré vaše potřeby a požadavky. Neváhejte eshop ekovovyroba.cz kontaktovat pro více informací nebo konzultaci ohledně vašich požadavků.

  • Zahradní kolečka a stavební kolečka se hodí především pro přepravu těžkých předmětů po zahradě či venkovních prostranstvích. Díky nim můžete snadno přemístit například zahradní nářadí, nádoby s rostlinami, klidně i těžké nákupy z obchodu (cement, vápno, basu piv a podobně).
  • Skládací kontejnery jsou praktickým řešením pro uskladnění různých předmětů. Lze je snadno složit a uložit, když je zrovna nepotřebujete.

A jedeme dál!

  • Pásové a kolové přepravníky jsou vhodné pro přepravu těžkých břemen a jsou často používány v průmyslových a skladových prostorách.
  • Paletové vozíky, rudly a ruční dvoukolové vozíky jsou také užitečnými nástroji pro manipulaci s těžkými břemeny. Plošinové vozíky se hodí pro přepravu předmětů o větších rozměrech, jako jsou například krabice nebo kusy nábytku.

To stále ještě není všechno!

  • Vybavení měst a obcí zahrnuje různé druhy laviček a stolů pro odpočinek a relaxaci, přístřešky pro ochranu před sluncem nebo deštěm,stanoviště pro kontejnery na tříděný odpad, zahradní lavičky a lavice pro posezení v přírodě a další prvky. Sloupky na vodu a pítka jsou užitečné pro osvěžení v horkých dnech, zatímco pivní sety a skládací pivní sety poskytují zábavu a pohodlí při grilování nebo pikniku. Odpadkové koše na tříděný odpad a venkovní odpadkové koše pomáhají udržovat města a obce čistá.
  • Velkoobjemové kontejnery, jako jsou kontejnery vanové, kontejnery Avia a kontejnery Abroll, jsou vhodné pro uskladnění velkoobjemového odpadu, především ve firmách a průmyslových závodech.

Nečekejte a kontaktujte pracovníky eshopu ještě dnes! Klidně je požádejte o cenovou nabídku. Rádi vám pomohou s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby.