Manažerka financování investiční skupiny DRFG v žebříčku inspirativních žen

0
179

Projekt FinŽeny představuje inspirativní ženy ve financích. Které dámy se dostaly do žebříčku a čím jsou zajímavé?

Česko zná svoje inspirativní ženy v oboru financí

Smyslem tohoto žebříčku není ženy rozdělovat a určit, která je nejlepší. Naopak si projekt klade za cíl spojit různé reprezentantky finančního světa napříč profesemi. Jedná se o manažerky a expertky z více než padesáti bank, pojišťoven, investičních společností i řady asociací či organizací.

Hlavním cílem projektu je tyto inspirativní ženy ocenit. Zároveň si FinŽeny podle organizátorů kladou ambice vnést do veřejného prostoru debatu o klíčových tématech celého segmentu a inspirovat.

Organizátorem je mediální agentura CoverStory. Tu tvoří tým novinářů, mediálních a eventových manažerů i kreativců. Jedinečných žen, které se v tomto seznamu ocitly, je více než 130. Jednou z těch, které se dočkaly umístění v žebříčku FinŽeny, je i Hana Cajthamlová.

Ta momentálně působí jako manažerka pro finance a banky v investiční skupině DRFG Davida Rusňáka. Český podnikatel v své společnosti zastřešil všechny dosavadní aktivity. V současnosti se tato značka zaměřuje na investice do nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb a retailu. Stejně tak nabízí investiční podílové fondy.

Hana Cajthamlová a její funkce v DRFG Davida Rusňáka

Hana Cajthamlová má v rámci DRFG na starosti budování a rozvíjení vztahů s bankami, stejně tak zajišťuje budování jednotné bankovní strategie a řídí tendry na financování projektů skupiny DRFG.

Absolventka Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity před svým působením v této společnosti vystřídala pracovní pozice u dvou velkých bank. Zkušenosti získávala v UniCredit Bank, následně působila jako korporátní bankéřka pro společnosti ze segmentu velkých korporací v Raiffeisenbank.

A jak se samotná Hana Cajthamlová, která do společnosti Davida Rusňáka nastoupila v roce 2019, dívá na své působení u DRFG? Při příležitosti zahájení svého působení zde uvedla, že se těší právě na to, až uplatní své zkušenosti z bankovního prostředí. Zároveň se nechala slyšet, že ji baví práce s lidmi.

Autor: Michal Pecka