Kde koupit kvalitní lázeňská kamna i mnohé příslušenství k nim?

0
378

Pokud jste měli možnost na vlastní „kůži“ vyzkoušet ohřev vody ke koupání v lázeňských kamnech, jistě znáte jejich přednosti. Voda je ohřátá rychle, na vysokou teplotu, poměrně levně. Jakmile jsme v kamnech zatopili, během večera byla postupně vykoupaná pohodlně a bez obav o dostatek teplé vody i početná rodina. I dnes se lázeňská kamna stále prodávají. Jsou ale důmyslnější a kvalitnější.

Léty prověřená klasika

Dnes si můžete koupit lázeňská nerezová kamna, která vám budou sloužit po mnoho let i při častém používání. Oproti původnímu modelu jsou moderní lázeňská kamna jiná především v použitém materiálu, z něhož jsou vyrobena. Původní smaltovaný plech byl nahrazen kvalitní nerez ocelí, což velmi výrazně prodlužuje jejich životnost. Stěna zásobníku je dnes zesílena. Proto je možné lázeňská kamna připojit do vodovodního řádu bez nutnosti použití směšovací baterie tak, jako tomu bylo u starého beztlakého modelu.

Kamna tak mohou být instalována a zapojena do nových i stávajících řádů i mimo prostory, kde bude teplá voda ze zásobníku užívána.

Stejně tak se dá použít kamna přímo v místě, a odpadním teplem, které válec vyzařuje, tento prostor temperovat. Kamna je možné použít i se směšovací baterií v případě, že jen měníte samotný válec namísto starého, který je nepoužitelný.

Tato kvalitní lázeňská kamna můžete zakoupit v e-shopu f-zavadil.cz, můžete také navštívit některou z kamenných prodejen ve svém regionu, nebo objednáním přes e-mailovou adresu kovo@f-zavadil.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 721 181 131. Pan Radek Zavadil, který provozuje zámečnictví a ví o lázeňských kamnech vše, vám ochotně a rád zodpoví všechny dotazy a s čímkoli ohledně lázeňských kamen vám poradí.

Příslušenství k lázeňským kamnům i mnohé jiné

Stejně tak si můžete koupit bohaté příslušenství k lázeňským kamnům. Zajímat by vás mohla stříška na komín (napoleon) nebo další druhy.

V zámečnictví najdete i stojany na kola, brány pojezdové, vykrvovačky drůbeže, fasádní komíny atd.

Více informací najdete na f-zavadil.cz.