Relaxační dárky pro kamarádku

0
6478

Vybírat dárek pro kamarádku je zodpovědný úkol. Nechcete vybrat něco fádního a okoukaného, chce to dobrý nápad. A v dnešní uspěchané době není lepší nápad, než darovat relaxaci. Jaké dárky, při kterých si může vaše kamarádka odpočinout, jsou ty nejlepší?

Nový účes

Už dlouho vaše kamarádka básní o změně barvy nebo účesu, ale nerada by investovala tolik peněz nebo zkrátka nemá čas? Pak jí zařiďte vlasovou proměnu v jejím oblíbeném kadeřnictví, kde se o ni skvěle postarají. Do proměny můžete zahrnout i výživu vlasů nebo masáž hlavy dle služeb kadeřnictví. A co takhle si užít odpočinkové odpoledne v kadeřnictví s ní a užít si péči o vlasy také?

 

Kosmetika

Neznáme lepší relaxaci, než je kosmetické ošetření pleti. Můžete si při něm pohodlně lehnout a kosmetička se zatím postará o příjemnou masáž obličeje a následnou péči, která prospěje vaší pleti. Pořiďte kamarádce odpočinkovou péči v kosmetickém salonu, po které bude krásnější! Zkušená paní kosmetička jí může doporučit péči vhodnou pro její pleť i správné postupy při čištění pleti. Můžete poprosit kosmetický salon i o hezkou dárkovou kartu či poukaz.

 

Pedikúra a manikúra

Je vaše kamarádka v jednom kole? Pak ji může potěšit uvolňující pedikúra nebo manikúra, která v sobě zahrnuje i masáž nohou či rukou. Kvalitní manikúra je skvělý dárek pro ženy, které mají lámavé a roztřepené nehty. Během péče manikérky se může dozvědět praktické tipy jak o nehty pečovat a dobře je vyživovat a následně si vybere styl manikúry, který by chtěla vyzkoušet. Na pedikúře zase může poznat, co to znamená chodit po obláčcích. Díky pedikúře budou její nožky uvolněné, opečované a také krásně nalakované!

 

Společný výlet

Je vaše kamarádka cestovatelka? Pak ji vezměte na společný výlet! Jistě víte, jaká místa ráda navštěvuje. Ať už to bude výlet do hor, k vodě, na wellness, kde vás bude čekat whirpool, infrasauna nebo parní sauna, nebo na jiná krásná místa, společný výlet ve dvou ji přivede na jiné myšlenky a vytvoří krásný zážitek s vámi.

 

Masáž

Klasickým dárkem, při kterém se skvěle relaxuje, je masáž celého těla, nebo masáž zad a šíje. Při masáži si může kamarádka užít skvělou péči, zbaví se stresu i napětí. Ve většině masérských studií hraje při masáži tlumená příjemná hudba, voní vonné tyčinky a je poklidné přítmí. Za takovou relaxační masáž vám kamarádka určitě poděkuje, jelikož si bude moci užít chvilku sama pro sebe.

 

Který z odpočinkových dárečků je podle vás ten nejlepší?