Kde se naučit plavat už jako kojenec?

0
1560

Dochází Vám nápady, jak zabavit v chladném zimním období doma svou ratolest? Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje se přihlásit do některého z nabízených kurzů plavání kojenců Praha. Pro dospělé je v tomto centru k dispozici fyzioterapie Praha 6.

více v článku...

Proč se zúčastnit kurzu plavání kojenců?

Právě tento kurz nabízí jedinečnou možnost, jak prožít chvíle plné zábavy a přitom se něco užitečného naučit. Tento kurz je určen dětem od útlého věku. Navštěvovat ho tak mohou maminky s miminky, kojenci i batolaty. Kurzy plavání kojenců Prahaprobíhají v útulném prostředí v Praze 6. Voda v bazénu je pravidelně ošetřována a i díky tomu splňuje prostředí veškeré přísné hygienické normy pro plavání malých dětí. Kurzy jsou pořádány za doprovodu akreditovaných lektorek s mnohaletými zkušenostmi. Kurzy plavání působí dětem radost, rozvíjí u nich smysl pro hru i posilují psychomotorický vývoj. Hry, písničky, říkánky a mazlení ve vodě jsou nedomyslitelnou součástí. Kurzy pomáhají tímto způsobem posílit důvěru mezi dítětem a jeho rodiči. Třebaže se může zdát, že pobyt ve vodě je pro takto malé děti stresovou situací, opak je pravdou. Pobyt ve vodě znají děti velmi dobře z období, kdy byly ještě u maminky v bříšku. Tento stav je pro ně tedy více než přirozený a příjemný.

Co se naučí Vaše dítě během kurzu plavání?

Děti se hravou formou naučí základním plaveckým dovednostem včetně splývání v poloze na zádech i na bříšku, vydechování do vody, skákání, potápění a orientace pod vodou. V neposlední řadě si osvojí cit pro pobyt ve vodě. Během několika málo kurzů zjistí, že plavání je zábava. A rodiče? Ti budou mít dobrý pocit z toho, že dělají něco pozitivního pro podporu psychomotorického vývoje svého dítěte.