Rusňákova investiční skupina a její Nadace DRFG

0
2220

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka se již dlouho nezabývá jen správou fondů, nabízení dluhopisů. Bez diskuze se skupině daří v mnoha oblastech. Neustále rozšiřuje obory své činnosti a recenze na její prosperitu či dluhopisy jsou velmi příznivé. Díky nově vzniklé Nadaci DRFG chce společnost oživit zejména Brno a nabídnout tak mnohem víc. Pod jejím patronátem například proběhla známá instalace barevných deštníků v České ulici, které byly následně vydraženy na dobročinné účely. Dalším úspěšným projektem byl festival Meeting Brno, který tato skupina podporuje. Práce s veřejným prostorem má velký přesah a parta, které se v DRFG sešla umí své společné vize zrealizovat.

David Rusňák, DRFG, 19.1.2016, Brno

Plány skupiny DRFG

Přes svou společnost A PLUS skupina předkládá návrhy, jak lze město Brno upravit, aby lépe sloužilo svým občanům. Můžeme jmenovat například revitalizaci Anthroposu nebo areálu Výstaviště. Investiční skupina DRFG tak nabízí lidem možnost seberealizace. Pro mladé lidi a studenty založila coworkingový projekt s názvem Unifer, kde mohou mladí lidé pod vedením zkušených profesionálů pracovat na dokonce reálných projektech, čímž se od nich mnohé naučí a získají cenné zkušenosti.  Investiční podílové fondy a dluhopisy skupiny DRFG tak rozhodně nejsou to jediné, co tato sehraná parta lidí veřejnosti umí nabídnout.

Podnikatel David Rusňák a DRFG

Podnikatel David Rusňák je velký patriot, který svůj region podporuje v mnoha oblastech. Narodil se v Labutech nedaleko Kyjova. Po střední škole pracoval ve Zlíně a pak i v Brně. V roce 2005 začal podnikat v mezinárodní dopravě, svou spediční firmu Compass DKD Czech pak prodal. Investoval do více oblastí. Věnoval se obchodu se stavební chemií, pracoval na vývoji softwaru pro sklady i poradenství v získávání evropských dotací. Tato aktivity v roce 2011 sjednotil pod hlavičku DRFG. Je fanouškem dobrého jídla a vína, miluje rakousko-uherskou kuchyni, na kterou se specializuje v restauraci Konfit. Zaměřuje se především na investice do nemovitostí, telekomunikací, energetiky, financí a zdravotnictví.