„Vše je v Tobě!“, říká Radek Karban

0
1475

Možná jste častokrát přemýšleli o tom, jak se posunout v životě rychleji směrem, kterým si přejete. Snad každý má své cíle, plány, sny, vize. Ale jak se k nim dostat rychleji? Objevit svůj skrytý potenciál? Dosahovat výjimečných výsledků?

Možná i vy tak cítíte, že jste v životě nedosáhli všeho, čeho jste chtěli. Připadá vám třeba také někdy, že vám život hází klacky pod nohy. Možná vás překvapí, že největší překážkou ke splnění vašich cílů či snů v životě jste jen vy sami. Většina neúspěchů je totiž způsobena nedostatkem sebevědomí, strachem ze selhání, a negativními myšlenkami typu „to nemohu dokázat, to není nic pro mne“ a neschopností ovládat své emoce a nikoliv být emocemi ovládán (vaše mentální síla).


Potenciál k tomu být úspěšní máme v sobě všichni, ale ne každý má dost vůle a ochoty pracovat na sobě a na svém vnitřním rozvoji a růstu. Se správným vedením však doslova každý může dosáhnout pokroků a úspěchů, o kterých se mu dříve mohlo pouze zdát. Na intenzivních vzdělávacích prožitkových tréninzích osobního rozvoje, které pořádá Radek Karban, se již více jak tři tisíce Čechů a Slováků přesvědčili, že mohou dosáhnout prakticky čehokoli, co si budou přát.

Kdo je expert na osobní rozvoj Radek Karban?

Radek Karban je přední český odborník na objevování skrytých darů a talentů, NLP MASTER a autor knihy Aktivuj svůj potenciál!, který na svých unikátních akcích pomohl už třem tisícům lidí odemknout jejich maximální potenciál a umožnil jim dosáhnout v životě úspěchů, které pro ně byly dříve nemyslitelné.

„Trénink byl naplněn bohatě informacemi, které jsem dosud neměl a postrádal je.“ – Ruda Vondřich

Radkovy tréninky osobního rozvoje v Praze umožňují účastníkům dosáhnout jejich cílů a snů výrazně rychleji díky tomu, že se on sám zajímal o modelování úspěšných lidí a potkal a vyzpovídal lídry jako je např. Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Randy Gage, Tony Robbins a mnohé mnohé další, kteří v USA stojí na špici sebevzdělávání.

„Když jsem přišel na trénink, nevěděl jsem co to bude. Příjemné prožití víkendu s novými lidmi a hodně zážitků, super. Doporučím dále kamarádům.“ – Eda Ziebiker

Radek Karban je také odborník na neuro lingvistické programování (NLP), držitel mistrovského certifikátu NLP Master a New Code NLP. Mezi jeho klienty patří vrcholoví sportovci, velké firmy, i stovky podnikatelů a živnostníků, kterým pomáhá zvyšovat jejich výkonnost, energii, produktivitu, efektivitu, motivaci, disciplínu i odvahu. Proto chcete-li mít lepší výsledky i vy, vyhledejte ho a zavítejte na některý z tréninků Radka Karbana. Kámen nezůstane na kameni. Radkovi výsledky totiž mluví za vše! Jaké to jsou?

Jaké má Radek Karban reference a zkušeností?

Jednoznačně rozsáhlé! Však již uspořádal tolik akcí po ČR pro tisíce lidí, že ho lze právem zařadit mezi předního českého experta na odemykání lidského potenciálu a jeho aktivaci. Co o něm tedy říkají samotní účastníci, posuďte sami:

„Na tréninku byla super atmosféra, Cítím vděčnost za možnost se zúčastnit. Nabitý obsah, zajímavý hosté, co žijí to o čem mluví. Praktická cvičení. Překonání vlastních limitů.“ – Lukáš Piršel

Nebo: „Trénink byl skvěle postaven, líbili se mi všechny akce které jsme v průběhu museli uskutečnit . Musím říct že mi to určitě pomohlo. Díky!  Pokud tě zajímá jak přemýšlí milionáři, měl by jsi se určitě zúčastnit. Tento kurz tě nakopne do akce. Poznáš super lidi“ – Radek Bárta

„Trenink byl velice dobre veden. Trenink bych doporucila vsem, kteri chteji opravdu zmenu a ne o ni jen vykladat. Toto neuveritelne setkani mi otevrelo oci a pomohlo mi velice trefnymi otazkami jak na to. Jednim slovem – uzasne! A jeste jednou diky Radkovi, ze nam pomaha menit svet“ – Kateřina Poláková

Závěrem lze vypíchnout jedno důležité sdělení pro naše čtenáře závěrem přímo od Radka Karbana:

„Věřím, že každý může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude, protože hodně lidí není ochotno pro to dost udělat a zaměřit se na svůj osobní růst a rozvoj. Přitom i slavný investor Warren Buffet říká, že tou nejlepší investicí jsou investice do svého vzdělávání! Proto pořádám vzdělávací tréninky a kurzy pro aktivaci lidského potenciálu, objevování své síly, životní proměnu.“ Prozrazuje Radek Karban.

A nyní je to jen na VÁS, zdali se posunete s Radkem tak, jako jeho klienti. Protože možná jste jen jeden krok od kompletně nového života, co by vám to mohlo přinést… Kdo ví.