Potřebujete e-shop? Máte hned několik možností!

0
899

V dnešní online době se e-shop stává téměř základní podmínkou každého podnikání. Je to levnější a mnohem efektivnější řešení klasického kamenného obchodu. Jednoduše z toho důvodu, že ve vašem e-shopu mohou nakupovat lidé z celé republiky i ze zahraničí!

Jak ale e-shop vytvořit? Existuje mnoho způsobů a my vám představíme dva nejlepší: pronájem e-shopu a e-shop na míru.

Zřízení e-shopu vyžaduje spoustu peněz, času a vaší energie

Chcete vlastní e-shop, chcete ho mít perfektní a chcete ho mít, pokud možno hned. Jenže! Realita je taková, že pokud vaše konto neoplývá volným finančním obnosem, nejspíš tvrdě narazíte. Tvorba vlastního e-shopu je věc zdlouhavá, a hlavně také drahá.

Pokud byste do toho šli úplně na vlastní pěst, a přitom nejste počítačový grafik, IT specialista a copywriter v jednom, nejspíš budete tyto lidi potřebovat.

Dále si musíte koncepci vlastního e-shopu pořádně promyslet a až teprve čas ukáže, co se vašim zákazníkům a samozřejmě i vám bude líbit a co bude vyhovující. A jestli nemáte s e-shopem vůbec žádné zkušenosti, je lepší obrátit se na mnohem levnější řešení, například pronájem e-shopu. Taková varianta vám napoví, jakým směrem se při internetovém podnikání vydat.

Profesionální e-shop chce mít každý

Samozřejmě, že profesionální e-shop chce mít každý. Profesionální e-shop lépe vypadá, protože je flexibilnější, co se vašich požadavků týče. Ale přece. I kdybyste měli volné prostředky, spíše než spoléhat na vlastní síly a na lidi, které si nezávisle na sobě seženete, je lepší nechat si vytvořit e-shop na míru.

Tady vážně stačí mít finanční prostředky a říct si, co od e-shopového řešení vyžadujete. Důležitý není jen vzhled, ale i funkčnost e-shopu, jeho návaznost na vaší emailovou schránku, objednávkový systém a tak podobně. A právě kvůli tomu nemusíte jít do tvorby takového e-shopu hned.

Tato varianta může počkat až do doby, kdy nasbíráte potřebné informace, zkušenosti, kdy si vůbec nějaký e-shopový systém vyzkoušíte.

E-shop na míru může počkat

E-shop na míru může počkat. Můžete ušetřit čas a peníze tím, že si chování vašich zákazníků, stejně jako prodejnost vašich produktů vyzkoušíte na levnější variantě a to tak, že si e-shop pronajmete.

Pronájem e-shopu je vhodným kompromisem pro podnikatele začátečníky, kteří nemají dostatek financí nebo pro ty, kteří s internetovým obchodem nemají žádné zkušenosti. Prakticky stačí, když si vyberete jeho poskytovatele, naskladníte zboží a hned druhý den můžete prodávat. Je to jednoduché.

Pronájem e-shopu je kompromis, e-shop na míru zase promyšlený krok

Pronájem e-shopu a profesionální e-shop vytvořený na míru mají svá pro a proti. Prakticky se ale dá říct, že pronájem e-shopu je dobrým kompromisem a e-shop na míru zase dobře promyšleným a vyzrálým krokem.

Je to jednoduché. Zkoušet internetový prodej, když jste s ním dosud neměli žádné zkušenosti, je lepší na něčem levnějším. Profesionální e-shop vytvořený na zakázku bude pak vizitkou vašich nasbíraných zkušeností.

Jednou z dobrých voleb je pronájem e-shopu od Zoner inShopu, který nabízí několik různých licencí pro menší i větší e-shopy. Samozřejmostí jsou všechny standardní i nadstandardní funkčnosti již od nejmenší licence.

Demoverzi e-shopu Zoner inShop můžete vyzkoušet zdarma až na 60 dní. Více informací na www.inshop.cz