Nechcete u hypotéky doložit příjem?

0
693

Kde sehnat peníze, když moc nevyděláváte? Lámete si hlavu s tím, jestli by vám v bance vůbec poskytli úvěr? Chcete ručit nemovitostí, ale i přesto vás v bance odmítli? Máte nedostatečný příjem, a proto vám nikde nevyhoví? Chápeme, že určitě peníze potřebujete, proto je naše společnost tolerantní, a to jak k záznamům, tak také k nižším příjmům. Tolerujeme i jiné druhy příjmu. Žádná situace není bezvýchodná. 

Jistě hledáte takové názvy, jako je hypotéka bez dokládání příjmů. Bez doložení svých zisků však úvěr nezískáte. To je potřeba si uvést ihned na pravou míru. Svůj příjem musíte prokázat vždy, když žádáte o úvěr. Spíše se jedná o to, že banky nejsou tolerantní a musíte tam splnit jejich podmínky. Pokud máte záznam nebo nemáte dostatečně vysoký příjem, pak vás odmítnou a nadále s vámi nediskutují. To u nás najdete rozdíl, například v tom, že jsme tolerantní a úvěry poskytujeme i lidem, kteří nemají vysoké příjmy. Splátky upravíme tak, abyste dokázali splácet, a vše vám přizpůsobíme podle potřeb. Poradíme si i s exekucemi a dluhy nebo se záznamem. V případě nebankovní hypotéky bez registru jistě také nechcete, aby někdo věděl o vašem záznamu. Ten si ale zjistit musíme, zdali nějaký máte nebo nemáte. Ovšem u nás i přes záznam můžete peníze získat. 

Tady si podnikatel přijde na své

Co u nás znamená hypotéka bez příjmu? Na úvod jsme si uvedli trochu obecnější informace a nyní se zaměříme na konkrétní typ produktu. Hypotéka bez příjmu u nás znamená podnikatelský úvěr. 

Firmy ručí nemovitostmi a za ně získají peníze. Může se jednat o hodnotu až do 90 % z odhadní ceny. Bereme jakékoliv nemovitosti na území České republiky a může se jednat o domy, pozemky, byty, haly, chaty, podnikové prodejny, nájemní domy, komerční budovy, výrobní či správní objekty a mnoho dalšího. Dopředu po vás nebudeme chtít žádné poplatky a úvěr můžete kdykoliv předčasně celý splatit, a to bez sankcí nebo pokut. Nejdelší doba splácení může být nastavena až na 30 let.