Když se nemovitost rovná půjčka

0
864

Americká hypotéka je typ úvěru, díky kterému můžete peníze použít podle libosti. Zaplatit s nimi cokoliv, co potřebujete. Můžete si zařídit bydlení, zrekonstruovat dům, pořídit si vybavení, ale také třeba odjet na dovolenou, nebo zaplatit dluhy a exekuce. v našem případě se pod pojmem nebankovní americká hypotéka skrývá podnikatelský úvěr. 

Jiné je to v případě nebankovní hypotéky, kterou můžete využít podle libosti. Získáte až 70 % z odhadu nemovitosti. Ručit můžete bytem, dokonce i družstevním, dále domem, pozemkem, jakoukoliv nemovitostí, komerční budovou a dalšími objekty. Doba splácení se může nastavit až na dlouhých 30 let. Nízká úroková sazba zajistí nízké měsíční splátky. K tomu všemu přidáváme další výhody jako je tolerance záznamů v registrech nebo tolerance nižších či jiných druhů příjmů. 

Přesně to, co podnikatelé potřebují

Byli jste se ptát v bance, ale tamní produkt neodpovídal vašim konkrétním představám? Máte jiné vize a přáli byste si pár věcí změnit? Nepřipadá vám úvěr výhodný nebo nejste s něčím spokojení? Vyřízení by trvalo delší dobu? Máte vlastní požadavky a chcete, aby se nějaký typ úvěru více podobal vašemu konkrétnímu plánu? 

V některých odlišných situacích si moc vybírat nemůžeme. Stane se, že vás v bance odmítnou, například když má někdo záznam nebo nedostatečné příjmy. S tím se bohužel nedá nic dělat, a proto jsou zde i jiné alternativy, kde vám úvěr poskytnou. Naše společnost je připravena pomoci těmto klientům. Zaměřujeme se i na klienty, kteří mají dluhy nebo jsou v exekučním řízení. Potýkáte se s exekucemi a potřebujete rychle získat finanční hotovost, abyste se s tím mohli vypořádat? Schvalujeme úvěry do 24 hodin a jsme připraveni vám do jednoho dne peníze vyplatit. 

Doba splatnosti až 30 let. Vyplacení až 90% hodnoty nemovitosti v případě podnikatelského úvěru a stále nízká úroková sazba jako při úvěru z běžné bankovní instituce. Žádné placení poplatků předem ani po skončení. Vše bude zahrnuto v předběžném návrhu, který zpracováváme okamžitě a zdarma při vyplnění žádosti a zaslání fotografií.