Jak se vypočítávají americké hypotéky?

0
714

Americká hypotéka je hypoteční úvěr, u kterého můžete získané peníze použít jakýmkoliv způsobem. Peníze získáte tím, že ručíte nemovitostí. Za nemovitost se považuje dům, byt, pozemek, chata, garáž, hala, správní objekt, jakákoliv budova, vše, co je pevně spjato se zemí. Tedy může jít o jakoukoliv stavbu, která má pevné základy. Může se samozřejmě také jednat o samostatný pozemek. Jakmile budete ručit nemovitostí, necháme ji profesionálně ocenit. Z odhadní hodnoty můžete získat až 70 %. 

Kalkulačku americké hypotéky najdete běžně na internetu. Výpočty jsou však často obecné a neřeknou vám více než pár základních informací. U nás se můžete podívat na reprezentativní příklad. Kde přesně vidíte, za co své peníze dáte. Kolik bude úroková sazba, na jakou dobu splácení, při jak vysokém úvěru. Klasické kalkulačky u nás nenajdete z jednoho jediného logického důvodu. Pracujeme s každým klientem individuálně a nemůžeme proto nasadit jednu úrokovou sazbu a jeden jediný klasický výpočet. Výsledky by potom mohly být zkreslené a údaje nepravdivé. 

Zde se vynasnaží pomoci každému

Naše služby zahrnují i poskytnutí předběžného návrhu, který pro vás vytvoříme zdarma. Stačí nám zaslat základní údaje, fotografie nemovitosti a naše středisko vše rychle zpracuje a zašle vám předběžný návrh. Za ten nic neplatíte a můžete si jej nechat vytvořit kdykoliv. 

S každým klientem jednáme narovinu a rozumně. Uvádíme pouze pravdivé informace a ničím se netajíme. Odpovídáme na všechny dotazy, takže se nás můžete kdykoliv na něco zeptat. 

Úvěry poskytujeme i za předpokladu, že máte záznam nebo i v případě, že máte nízký příjem. Snažíme se vyjít vstříc klientům s exekucemi a dluhy. Vždy hledáme nejlepší možné řešení. 

Poskytujeme dva základní typy úvěrů: 

Spotřebitelský úvěr – pro všechny občany nad 18 let věku. 

Podnikatelský úvěr – pouze pro podnikatele, firmy a OSVČ.