Když se řekne pronájem e-shopu

0
900

Pronájem e-shopu patří mezi levná, časově nenáročná, přitom spolehlivá řešení, když stojíte před otázkou, jak založit e-shop. Jaké má přednosti a kdo by měl pořízení internetového obchodu tímto způsobem zvážit?

Proč pronájem e-shopu

Vytvoření e-shopu díky tak obnáší naprosté minimum úkonů. Vše si nastavíte v administraci a zvládnete to i za předpokladu, že nejste extrémně technicky zruční. Platforma je již naprogramovaná, odladěná a obsahuje nejdůležitější funkce včetně zabezpečení.

Víte, že si pořizujete absolutně spolehlivý a plnohodnotný software, který už si před vámi vyzkoušely stovky spokojených obchodníků. Současně můžete svou činnost zahájit prakticky hned, není potřeba čekat.

V základu vás tato varianta bude stát jen několik set korun. Pro malé a střední podnikání lze proto takový postup vřele doporučit.

V rámci původní stanovené ceny máte zpravidla garantovány i aktualizace a nonstop technickou podporu, která obratem řeší jakékoli problémy. Nehrozí tedy, že zůstanete dlouhodobě odstřiženi od šance fungovat a samozřejmě i vydělávat.

Stejně tak se k samotnému technologickému návrhu přidružují i další služby z oblasti marketingu – zajištění SEO optimalizace nebo PPC kampaní. Pokrýt celé spektrum činností ohledně provozu internetového obchodu může být v jednom člověku velmi náročné, až prakticky nereálné, proto se vyplatí nechat část na profesionálech a věnovat se vlastnímu podnikání.

Většinou také získáváte příležitost si nezávazně provoz internetového obchodu na určitý omezený čas vyzkoušet, osahat si nastavení a až pak se můžete rozhodnout, jestli si obchod skutečně pronajmete.

Kdy se přesunout k e-shopu na míru

Současně je možné postupem času realizovat přechod i na e-shop na míru. Nemusíte se tak bát, že o jakákoli data při přesunu přijdete nebo že implementace nového systému by byla přehnaně náročná.

Najít spolehlivého programátora bývá příslovečným během na dlouhou trať, když si vyberete již v zárodku dobře, ušetříte si významné množství pozdějších starostí.

Smysl založit si svůj vlastní e-shop od základů má tehdy, když už víte, co od něj očekáváte a potřebujete přesně nastavené parametry, případně vyžadujete speciální funkce jako propojení s vlastním skladovým systémem, které předpřipravené alternativy nabídnout nemohou.

A v neposlední řadě samozřejmě tehdy, když vaše podnikání začne dosahovat takového obratu, že tato možnost je reálně i ve vašich ekonomických silách.

Rozsáhlý internetový obchod s mnoha funkcemi a na míru navrženým designem vás může jednorázově vyjít i na několik desítek tisíc korun. Stojíte-li tedy před rozhodnutím, jak vytvořit e-shop menšího rozsahu, když si chcete podnikání vyzkoušet například s myšlenkou přivýdělku, jednalo by se pro vás o vcelku zbytečně vysokou investici.

Chcete si nejdříve vše otestovat? Vyzkoušejte tradiční e-shopové řešení – Zoner inShop, které nabízí velmi detailní možnosti úprav a všechny funkce, které potřebujete pro úspěšný prodej i marketing bez příplatků.

Demoverzi inShopu si můžete vyzkoušet na 60 dní zcela zdarma bez omezení funkcí. Dokonce je možné jej zřídit přímo na vaší vlastní doméně 2.řádu a můžete rovnou prodávat. Více informací najdete na www.inshop.cz