Oční okolí je náchylné k tvorbě vrásek více než ostatní – dopřejte si laserový resurfacing oční oblasti!

0
993

Oblast očí je prvním místem, kde se zpravidla začínají projevovat ubíhající roky. Vrásky, váčky, otoky – to vše se k naší tváři přidává až příliš brzy a proměňuje to celý náš výraz. Můžeme však říct ne stáří a unavenému pohledu. Moderní estetická medicína má účinnou zbraň jménem laser.

Co je resurfacing?

Ošetření pomocí laseru. Resurfacing nemusí být aplikován jen na obličej, ale i na jemné oční okolí. Jde o působení paprsku světla na vybrané oblasti pokožky. To má za následek dvojí efekt – odstranění staré, odumřelé a již nevzhledné vrstvy pokožky, a o hloubkové vyživení a omlazení. Tím pleť zbavuje nežádoucích znaků stárnutí (a nejen stárnutí).

Paprsek působí jako nastartování větší tvorby kolagenu a elastinu. O těch jste jistě slyšeli. Jedná se o látky, které se spojují se vzhledem pokožky – s její pružností, svěžestí a hebkostí. Čím jsme starší, tím méně těchto látek pleť produkuje. Pokud tedy nedostane léčebnou kúru laserovým paprskem.

Je to bezpečné?

Oblast očí je velmi citlivá a obezřetnost je na místě. K zákroku je třeba přistupovat s velkou opatrností. Pokud vás však bude ošetřovat zkušený odborník a v rukou bude mít špičkový laser, pak se v podstatě není čeho bát. Laserová ošetření jsou již ověřenou a bezpečnou procedurou.

Po zákroku vás pravděpodobně čeká trocha nepříjemných pocitů – kůže bývá několik dní podrážděná či oteklá. Nic víc by vás však trápit nemělo.

Na co pozor

Kdo a jak vám bude provádět tuto proceduru je velmi důležité. Laserový resurfacing oční oblasti je prací pro profesionální laser i profesionálního specialistu. Nezapomeňte, jak důležité jsou vaše oči.

Chtějte to nejlepší, buďte opatrní. Najděte si kliniku, kde mají místo pouze zkušení odborníci a pokročilé přístroje. Chtějte je vidět.

Jak má vypadat takový laser? A doktor?

Laser by měl být nejen efektivní, certifikovaný a ověřený. Měl by být i vhodný přímo pro citlivou oblast očí. Neměl by mu chybět chladicí a zklidňující nástavec, který pečuje o pokožku v průběhu zákroku.

Doktor zase má mít mnoho zkušeností a spokojených pacientů a vy byste měli žádat možnost osobní konzultace před rozhodnutím, zda se chcete svěřit do jeho péče.

Právě to najdete na profesionální klinice Altos v Praze. Laserový resurfacing oční oblasti, který vás nezklame. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, popovídat si s jejich zkušenými odborníky a omrkněte i špičkové přístroje, které vám jsou k dispozici.

Neváhejte a dejte sbohem unavenému výrazu. Objednejte se ještě dnes na nezávaznou konzultaci.