Oblečte si pončo a vyrazte k vodě

0
1569

Když se řekne pončo, vybaví se každému pletená ponča jakožto dámský kousek šatníku pro chladné podzimní dny. Ovšem není pončo jako pončo. Spíše než do listím zavátých ulic, se dnes s pončem vyráží k vodě. Barevná ponča jsou totiž nejlepšími parťáky k vodním sportům, radovánkám a pobytům u vody.  Dokonce tak velkými, že se na osušky zapomíná. 

Ponča na vodní sporty z vás osuší adrenalin

Ať už vodní hladinu víříte na wakeboardu, paddleboardu, kiteboardu, vodních lyžích, surfujete či jste jinak s vodou spojeni – třeba jen jedete sjíždět vodu na raftech, jsou ponča na vodní sporty tím pravým outfitem, který z vás osuší adrenalin.  Nejen osuší, ale i zahřejí. Vyrobené jsou z perfektně savého materiálu a ručníku konkurují ve velkém.

Ponča nabízejí široké rukávy a kapuce, takže hladce sklouznou po těle. Nebudete se do nich muset soukat. Vybrat si můžete dámské pončo, pánské pončo či dětské pončo v různém barevném provedení.

Barevná ponča jsou typickým plážovým outfitem

Už jste někdy viděli, jak se surfař/ka po tréninku balí do velké osušky a pak si to cupitá se svým prknem po pláži? Neviděli? Víme proč. Barevná ponča jsou typickým plážovým outfitem a mají univerzální využití.

Využijete je před tréninkem, po sportu nebo během převlékání do suchého prádla. To ocení především dámy, které se potřebují z mokrých plavek převléknout do suchého. Pokud možno bez pohledů ostatních. Ponča dobře vypadají a nijak nebrání v pohybu.

Že byly osušky ala ponča oblíbené pro malá mimina? Byly. Teď se z nich mohou těšit i dospělí – ti také pořád někde lítají a ručník by jim neustále padal a překážel.

Pončo s kapucí naprosto zastínilo dosud oblíbené osušky

Vypadá to, že osuškám odzvonilo. Pončo s kapucí je bezkonkurenčně zastínilo. To proto, že přebírá funkci osušky a postupuje na vyšší level. Kromě toho, že je hebké jako osuška, savé jako osuška a měkké jako osuška, nebrání v pohybu a nekazí sportovní look. Pončo můžete vidět u velkých surfařských hvězd. A ty nejspíš vědí, co se u vody nosí, ne?

Pončo dělá vodní sport příjemnějším

Milovníci vodních sportů jsou s vodou jaksi spojeni. Něco je k ní pořád táhne. A proto jim nějaké to mokro nejspíš nevadí. Ale i ti nejvíce ostřílení sportovci musí uznat, že je vodní sport mnohem příjemnější, mají-li u sebe pončo, které je zahřeje mezi tréninkem, před sportem, po výkonu. Je totiž rozdíl třást se zimou a drkotat zuby a mít u sebe heboučké a stylové pončo.

Barevná ponča jsou teď v módě. A nepatří jen do výbavy milovníků vodních sportů a profesionálních sportovců.  Ve velkém je využijí i vodní rekreanti. Mezi koupáním a opalováním se mohou v kempu pohybovat právě ve stylovém ponču. Je to mnohem lepší, než si neustále převlékat kraťasy a triko.

Velký výběr trendy ponč na vodní sporty najdete na stránkách www.mysticstore.cznebo přímo na Showroomu Mystic v Brně.