Řešení při časové tísni

0
1304

Nemáte možnost dopravit se na důležitou společenskou událost nebo obchodní schůzku včas? Možná jste jen neprověřili všechny možnosti dopravy. Nemusí se jednat vždy o vlak nebo osobní auto. Na místo vás může dopravit i soukromý let. Aerotaxi Praha vám pomůže stihnout všechny úkoly ve vašem diáři.

Rychlá cesta s nádherným výhledem

Jak se vám líbí pracovní cesta, když během dne stihnete jen jedno důležité jednání v jiném městě? Doprava na schůzku vám zabrala 7 hodin času a stejnou dobu budete muset za volantem strávit na cestě zpět. Taková situace opravdu není nic výjimečného, zejména když vezmete v úvahu stav našich dálnic a možnost, že vás může během cesty překvapit zdržení v podobě několikakilometrové kolony. Proč myslíte, že je soukromý let letadlem tolik populární? Není to jen otázka prestiže, je to i efektivní využití času, jelikož strávíte nesrovnatelně méně hodin cestováním a delší dobu máte na to, abyste se věnovali obchodním aktivitám.

Aerotaxi vrtulník vám oproti letadlu ještě nabídne nádherné výhledy, jelikož letí v nízké výšce. Cesta se stává skvělým zážitkem.

Prostor pro několik schůzek během dne

Pokud jste všude cestovali osobním autem, měli jste možnost během dne realizovat jen jednu, maximálně dvě schůzky. Ostatní čas jste museli věnovat cestování a dopravě mezi městy vzdálenými stovky kilometrů. Aerotaxi Praha vám ukáže, že je možné stihnout dvojnásobné nebo i trojnásobné množství aktivit. Váš drahocenný čas bude využit mnohem efektivněji, nebudete trávit zbytečné hodiny za volantem automobilu.

Potěší vás ceník aerotaxi

Cenu za službu budete znát ještě předtím, než se vypravíte k letištní nebo k dohodnuté soukromé ploše. Počítá se podle celkového času letu a letištních poplatků. Při plném využití přepravní kapacity vás dvě stě kilometrová vzdálenost bude stát třeba jen 3 000 korun.