Mediestetik – pomůžeme se zuby i s vyhlazením vrásek!

0
1551

To už je průběh stárnutí – vypadávají nám zuby, vrásky se nám hromadí nejen kolem úst, ale taky kolem očí a taky na čele. Neustále uklízíme naše spadané vlasy, plešatíme, šedivíme. Mnoho lidí si myslí, že tyto procesy stárnutí jsou nezastavitelné, ale mýlí se. I proti vráskám, vypadávání vlasů nebo proti zašednuté pokožce se může bojovat. Jen to chce vědět, do jakých rukou se máte vložit.

Ať už jste žena, kterou trápí přibývající vrásky na čele či pomerančová kůže na stehnech, ať už jste muž, který bojuje se ztrátou vlasů, měli byste se vložit do rukou kliniky Mediestetik. Tato mezinárodní síť klinik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení, která se zaměřují na estetickou medicínu. Dokážou pomoct s běžnými projevy stárnutí, ale taky se zapeklitými zdravotními problémy.

Více informací o Mediestetik:

Tato síť klinik má více jak dvacetiletou tradici. Představuje exkluzivitu, kvalitu a hlavně odbornost. Problémy, které vás trápí, se v této odbornické péči vyřeší pomocí nejmodernějších metod a nejnovější technologie.

S čím vám klinika může pomoct?

Na odborníky této sítě kliniky se lidé obracejí hlavně tehdy, pokud mají problémy například se zuby. Stomatologie je jeden z jejich oborů, na který se specializují. Provádí běžné opravy zubních kazů, ale taky vám pomůžou se zubními náhradami nebo s vhodnými zubními implantáty.

Dalším oborem, na který se klinika specializuje, je dermatologie. Zde vám dokážou pomoct nejen s vráskami a se zašedlou pokožkou, ale taky se zde výrazně omlazuje pleť. Kromě toho v tomto oddělení hlavně mužům pomůžou s problémem ztráty vlasů. Zde se taky provádí i lifting celého těla, bojuje se zde proti celulitidě či se zde odstraňují pihy nebo jiné nedokonalosti (například v podobě výrůstků).

K dalším oborům, na které se klinika zaměřuje, patří taky ortopedie a taky plastika.