Jaké botky nosit na konci léta?

0
1061

Léto se s námi pomalu loučí. Dny jsou čím dál kratší, noci naopak delší a panující teploty už nedosahují takových výšek, jako tomu bývalo ještě před pár měsíci. Brzy se o slovo přihlásí podzim, což je pro vás jasný signál: poslední příležitost, kdy unosit letní botky! Možná máte ve svém botníku kousky, na které během prázdninových měsíců nebyl čas, nebo jen máte chuť vrhnout se na botky ve slevách. Tak či onak je konec léta ideálním obdobím pro následující krásky. Chcete inspiraci? Tady ji máte!

Botky, na které ještě není pozdě!

I když počasí už není takové, jaké bývalo uprostřed léta, stále na nás ještě tu a tam vykoukne sluníčko a teploty se vyšplhají přes 25 °C. Byla by tedy ohromná škoda nevyužít posledních dní k tomu, abyste provětrali skvělé letní kousky. Na co vsadit horkou kartu? A za jaké modely utratit těžce vydělané peníze? Pojďte se podívat!

Slušivé espadrilky

Espadrilky se ve světě bot ještě rozkoukávají. Zatímco někdo jim okamžitě podlehl, jiný jim ještě přichází na chuť. Možná ještě takové botky ve své sbírce nemáte – a to je škoda! Romantické espadrilky, neboli lehoučké botičky s plnou špičkou, do kterých můžete vklouznout i naboso, čekají ve slevách právě na vás!

Praktické pantofle

Když se řekne pantofle, většina lidí si představí něco nepřitažlivého, v čem by byli ochotni vyjít maximálně tak s před dům s odpadky. Když se ale zadíváte do posezónních slev, budete mile překvapeni, jaké kousky tam na vás čekají. Praktické pantofle jsou totiž inspirované nejnovějšími trendy a šmrnc jim tedy rozhodně nechybí!

Stylové oxfordky

Že neznáte oxfordky? Tak to je chyba! Ba dokonce obrovský módní faux pas! Oxfordky jsou botky, které vypadají jako inspirované pánskou módou. Ještě než začnete nevěřícně kroutit hlavou, měli byste vědět, že je to tak schválně. Tyhle botky mají šmrnc i styl, jsou podtržené nenucenou elegancí a vašim outfitům dodají onu pověstnou třešničku na dortu!

Jednoduché slip-on

Na závěr ještě jeden trend, který byl v létě velice in. Řeč je o botkách zvaných slip-on, což jsou jednoduché nazouvací boty, které se opravdu jednoduše obouvají: jednoduše do nich vklouznete a jdete! I tyhle botky právě teď čekají, až je objevíte a hrdě si v nich vyrazíte do ulic.