E-shop na míru nebo klasický pronájem?

0
1196

Kamenným obchodům pomalu, ale jistě zvoní hrana. Podobně jako v celé řadě jiných oblastí se i zde veškeré dění rychle přesouvá na internet. Rozhodli jste se, že půjdete ruku v ruce s moderními trendy, ale nyní se nemůžete rozhodnout, jestli se vám více vyplatí e-shop na míru nebo obvyklý pronájem? Následující řádky by vám měly vaše rozhodnutí usnadnit za pomoci některých argumentů, které hovoří pro i proti nabízeným řešením.

E-shopy na míru vám garantují jedinečnost

Překypujete celou řadou originálních nápadů, jak by měl váš eshop vypadat? Máte promyšlené vysněné funkce, kterými by měl být jistojistě opatřen? Přejete si, aby byl skutečně originální a jedinečný? V takovém případě je pro vás nejlepším řešením e-shop na zakázku. Pozor! O poskytovateli služby si nikdy nezapomeňte nejprve opatřit důkladné reference a pak si od něj teprve nechte e-shop na míru vytvořit.

Pronájem e-shopu urychlí váš start!

Nezakládáte si tolik na formě, ale mnohem podstatnější je pro vás obsah? Myslíte si, že vaše zboží je natolik žádané, že se bude prodávat skoro samo?  Nemáte dosud žádné zkušenosti v této oblasti podnikání? V tom případě pro vás připadá v úvahu jako možné řešení pronájem e-shopu!

Pronajímatel vám za měsíční úplatu poskytne již hotové a prověřené e-shopové řešení a vy se můžete směle pustit do obchodování! Již na první pohled je tedy patrná výhoda této volby, jež spočívá v rychlosti, kdy nemusíte na nic zbytečně čekat. Mezi jedno z nejlepších řešení patří e-shop od brněnské firmy Zoner inShop, která patří mezi tradičního poskytovatele e-shopů v pronájmu.

Začátečníkům se doporučuje nejprve pronájem e-shopu za účelem získání zkušeností

Odborníci soudí, že pro začínající obchodníky je většinou lepší pronájem e-shopu, protože se jedná o časově nenáročné řešení, jež si nežádá nějaké komplikované zaučování. Uživatel si prostřednictvím této služby rychle osvojí nutné základy a posléze může spolu s postupným rozkvětem svého eshopu uvažovat o přechodu k vlastním eshopu na míru.

Investici do e-shopu na míru je nutné řádně promyslet

Pronájem e-shopu také vyjde o poznání levněji, když e-shop na míru si žádá přece jen větší finanční investici. Proto i zde platí známé české rčení: „Dvakrát měř, jednou řež.“ Bylo by jistě velmi nepříjemné, kdybyste po zadání svého e-shopu na míru měli zjistit, že ani zdaleka nevyhovuje vašim potřebám. Ještě horší by pak bylo, až byste zjistili, že na vině je vaše nedostatečné a špatně promyšlené navržení!

E-shop zdarma může posloužit jako trenažér

Nerozhodli jste se ani na základě výše uvedených informací pro řešení, jež nejvíce vyhovuje vašim potřebám? V tom případě není nic jednoduššího než vyzkoušet si na internetu nějaký e-shop zdarma, který poskytují na omezený časový horizont solidní poskytovatelé těchto služeb. Pak již bude vaše rozhodování naprosto triviální záležitostí!

Pokud hledáte možnost vyzkoušet si profesionální e-shop po nějakou dobu zcela zdarma, vyzkoušejte demoverzi Zoner inShop. E-shop si můžete zkusit zdarma na 60 dní bez omezení funkčnosti. Dokonce je možné si přidat svou vlastní doménu a prodávat přímo pod svým brandem. Více informací najdete na stránkách www.inshop.cz