Angličtina, angličtina, angličtina

0
1420

A co takhle zkusit kurz němčiny? Když přijde na jazyky, je v dnešní době už všeobecně známo, že bez cizího jazyka se neobejdeme. Je taky v povědomí lidí, že tímto jazykem, bez kterého se neobejde snad žádná sféra lidského života, je angličtina.

Není cílem tohoto článku něco takového vyvracet. Angličtina je světový jazyk, který je všude kolem nás, a to, že jí rozumíme, je zkrátka velkou výhodou. Je to bezesporu perspektivní jazyk, dorozumívací prostředek, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Když vyjedete do zahraničí, nebudete mít povětšinou problém s angličtinou uspět.

Každý, kdo umí dobře anglicky, je jednoduše „in“. Nejen, že může sledovat všechny očekávané díly seriálů ještě předtím, než někdo sepíše titulky, a bez problému překládá texty hudebních novinek, jen co je zaslechne. Znalost jazyka otevírá taky kariérní dveře. A právě s otevřením těchto dveřím Vám mohou dopomoct jazykové kurzy Brno.

Jaký další jazyk se učit?

Angličtinu už ovládáte a chcete se jazykově vzdělávat dál? Máme pro Vás dnes jeden tip, a to vyzkoušet kurz němčiny.

Němčinu dnes totiž málokdo vyhledává. Proti angličtině, která, jak už bylo řečeno, je v dnešní době „in“, je němčina považována za tak trochu „out“. Přitom by nám němčina měla být blízká. Máme německy mluvící sousedy, se kterými máme společnou historii, a tím pádem taky spoustu podobných slov, které čeština z němčiny během jazykového vývoje přejala.

Jestliže uvažujete o studiu dalšího jazyka, nezapomeňte tedy zvážit taky němčinu, a to nejen z důvodu jazykové podobnosti. Její znalostí si otevřete dveře k dalším pracovním příležitostem, na trhu práce je totiž stále více uchazečů, kteří ovládají angličtinu, o to větší šanci získat vysněné místo pak budete mít tedy v případě, že budete ovládat něco extra. A tím extra může být třeba zrovna znalost německého jazyka.

Jak začít s němčinou?

Jazyková škola Pelican nabízí kurzy němčiny. A to pro zájemce, kteří s novým jazykem teprve začínají, ale taky pro pokročilé, kteří chtějí své jazykové vzdělání zdokonalit.

Nikdy není pozdě na to, začít se věnovat sám sobě, ať už jde o sebevzdělávání nebo jiné činnosti. Kvůli jazykovému vzdělání se nemusíte hlásit na vysokoškolský obor, ani nemusíte za jazykem vyrážet na dlouhodobé cesty do zahraničí. Němčina v Brně nabízí pokroky pro každého.

Plány na léto?

S čím dál větší intenzitou do nás Slunce opírá své paprsky. Taky cítíte tu energii? Jen těžko bychom hledali lepší čas k tomu, začít na sobě pracovat. Němčina Vám přes léto půjde jedna radost. Naučíte se něco nového, zdokonalíte se, a kdoví?

Třeba pro další zdokonalení se zanedlouho skutečně vyrazíte někam do zahraničí, nasbírat nové zkušenosti, které jsou vždycky k nezaplacení. A hlavně, tyto zkušenosti po návratu jistě uplatníte i na domácí půdě!