Slevomaty už netáhnou, oblíbené jsou kupóny

0
1832

Taky jste někdy hledali zajímavou slevu na nějakém slevomatu? A nic jste nenašli? Slevové portály nám nabízejí tisíce slev, bohužel jenom malé procento z nich je pro zákazníka zajímavé. Skvělou alternativou jsou slevové kupóny. Ty vám nabízejí slevy na jakékoliv produkty do desítek e-shopů.

Slevové kupóny

Slevové kupóny pomalu ale jistě nahrazují slevové portály. E-shopy stále častěji nabízejí slevy v e-mailech, slevové kódy na příští nákup nebo jen kód na dopravu zdarma. Kdo se ale v těch všech kupónech a slevách má vyznat? Jeden kód vám přijde do e-mailu, jeden je přímo na stránce, další vám nabízí jiný e-shop, když se upíšete k odebírání jejich unikátního newsletteru. Všichni se snaží získat vaši pozornost a výsledkem je chaos. Rádi nakupujeme na Alze, v Tchibo nebo na stránkách Tescoma a Kasa, ale kdo má ty kódy hledat, když je zrovna potřebujeme?

Vše na jednom místě

Po slevových portálech přicházejí portály se slevovými kupóny. Voucherům odzvonilo, přichází éra slevových kódů. Když má ale každý e-shop svůj styl distribuce slevových kódů, není jednoduché se v tom vyznat. Hlavně když chcete něco koupit a hledáte ten správný kód a nemůžete ho najít.                                                                                          
Proto vznikly portály se slevovými kupóny jako je OnlineKupóny.cz, který udělá všechnu práci za vás. Najdete zde všechny slevy pěkně pohromadě. Akce na Alza, doprava zdarma na Tchibo, slevy u Kasa, Bonprix, Tescoma, Deichmann a mnoho dalších. Hledáte-li slevu do konkrétního obchodu, není problém. Chcete koupit nějaký produkt a chcete na něj slevu, stačí si ji vyhledat.

Jeden e-mail

Pokud byste měli rádi všechny slevy v jednom e-mailu, stačí se zapsat do exkluzivního newsletteru webu OnlineKupóny.cz a všechny zajímavé slevy vám přijdou do vaší e-mailové schránky a k tomu i několik tajných nabídek, které se nedostanou ke všem.

Kupóny táhnou. Akční vouchery už nejsou tak zajímavé, když si můžete v databázi najít jakou slevu chcete, a to jednoduše a rychle.