Vyhlídkový let vrtulníkem

0
1063
Let vrtulníkem

Je až neuvěřitelné, jak vypadá svět z ptačí perspektivy. V první řadě rozhodně nebudete poznávat místa, která vám jsou tak moc známá, avšak v momentě, kdy si na vrtulník za pár okamžiků zvyknete a naučíte se dívat na věci z nebe, budete až překvapeni tím, jak nezapomenutelné to je. Vyhlídkový let vrtulníkem je totiž zážitek na celý život. Kdo by si nepřál alespoň na jeden jediný den vyzkoušet jaké to je, vidět svět z výšky, není tomu tak?

Zážitkový let vrtulníkem jako romantické gesto

Zážitkový let vrtulníkem můžete darovat například své drahé polovičce, se kterou tak zažijete velmi romantické chvíle na sedadlech vrtulníku, který vám představí svět z výšky. Není totiž nic romantičtějšího než se proletět na městem, které milujete či nad památkami, které jste například osobně navštívili či to máte teprve v plánu. Jistě vás pohled na jarní či zimní krajinu nenechá chladnými. Pokud navíc máte rádi špetku adrenalinu, není nic vhodnějšího než zvolit adrenalinový let vrtulníkem, který se vám rozhodně vryje do paměti. Pokud ovšem chcete zůstat, alespoň teoreticky při zemi a nechcete například vyděsit svou drahou polovičku kaskadérskými kousky ve vrtulníku, zvolte raději klidnější formu letu.

Let vrtulníkem

Soukromý let vrtulníkem si užijete

Chtěli byste se jen tak odreagovat a oprostit se od povinností všedních dnů? V tom případě si dopřejte soukromý let vrtulníkem, který se s vámi proletí na místy, které milujete. Proletíte se nad hradbami, zabrouzdáte také na hladiny různých přehrad a poznáte spoustu krás, které vám tato země může nabídnout.

Proč letět vrtulníkem?

Přece zejména proto, že vám vrtulník dává neomezenou svobodu volného pohybu, samozřejmě v rozumných mezích. S vrtulníkem se dokonce můžete na chvíli také zastavit a pokochat se, dále s ním můžete couvat, pohybovat se ze strany na stranu či se dokonce otočit na místě, pokud na to tedy máte nervy.