Jak vybrat stolní počítač

0
1728

Určitě je dobré si předem ujasnit, co od stolního počítače vlastně očekáváte. Dalším důležitým kritériem je správně zvolit poměr ceny a výkonu. Obecně platí, že pokud se pro stolní počítač rozhodujete, může v tom hrát roli potřeba většího pohodlí při jeho používání než s notebookem, a to díky samostatnému monitoru i klávesnici s myší.

Nebo třeba fakt, že u pevného počítače jsou lepší možnosti při výměně komponentů. Ať už jsou Vaše důvody jakékoli, je každopádně potřeba vědět, k čemu ho budete používat, co vše má umět a kde ho budete mít umístěný, tedy jak velkou plochu pro něj máte k dispozici.

Komponenty stolního PC

Co se týká hardwaru, pak je určitě třeba vybrat si kvalitní a výkonný procesor. Ten bychom mohli nazvat mozkem počítače. Jeho kvalitu určuje počet jader a jejich frekvence. Tady stoprocentně platí rčení čím více, tím lépe.

Dále je důležité nepodcenit výběr operační paměti, která se stará o to, aby počítač plynule pracoval. Proto i zde říkáme, že čím větší operační paměť, tím lépe. Pevný disk zase představuje prostor, ve kterém jsou uloženy všechny soubory. Pokud jej zaplníte, nebude to konec světa, vždy je možné tuto paměť rozšířit o disk externí.

Výkonnou grafickou kartu zcela jistě ocení ti, kdo si rádi zahrají hry, nebo pracují s videem ve vysokém rozlišení. V případě, že chcete na PC přehrávat a vypalovat CD nebo DVD, nezapomeňte na optickou mechaniku.

Roli ale samozřejmě hraje také kvalitní monitor a klávesnice. Při výběru stolního počítače je prostě nutné zhodnotit spoustu věcí. Abyste na nic nezapomněli a nepodcenili, vyplatí se nechat si poradit od profesionálů.

Přesně to Vám nabízíme v Incomputer.cz. Za dobu naší existence jsme prodali desítky tisíc počítačů. Váš počítač kompletně připravíme, včetně instalace operačního systému a instalace základního softwaru, který se nejvíc používá.  Vy nemusíte dělat nic, jen se s naší pomocí rozhodnout, co vše má Vaše PC mít a umět.

Proč vybrat repasované PC?

Protože chceme našim klientům nabídnout nejlepší poměr cena/výkon, zaměřujeme se na repasované PC. Díky nim můžeme našim zákazníkům nabízet výkonné počítače za úplně jiné ceny.

Repasovaný počítač od nás je vždy kvalitní, námi prověřený a otestovaný. Může představovat jedinečnou možnost, jak si konečně pořídit například levný herní počítač. Jsme spolehlivá společnost, která je už 15 let na trhu, a tak víme, co naši klienti chtějí, a co jim můžeme poskytnou.

Nehrajeme s Vámi žádné hry, narovinu říkáme, co vše je reálné, co se vyplatí, ale i nevyplatí si kupovat. Vše samozřejmě s ohledem na Vaše potřeby a možnosti. Abychom našim klientům dokázali, že jsou naše počítače opravdu prvotřídní, nabízíme repasované počítače se zárukou. Ta trvá po dobu jednoho roku. Za našimi počítači si zkrátka stojíme.

Vyberte si naprosto jednoduše a z pohodlí domova repasovaný počítač přímo na našem webu. V případě, že si výběrem nebudete zcela jisti, můžeme Vám vybraný kousek poslat nafocený na více fotografiích.

Ručíme za to, že vše, co na našich stránkách www.incomputer.cz prodáváme, máme také skutečně k dispozici. Nemusíte se bát, dlouhých čekacích lhůt nebo nedostupnosti zboží. Nabízíme kvalitu, výhodnou cenu, profesionální poradenství a také rychlé dodání Vašeho zboží.