Únorové čtení – nové knihy, které stojí za to!

0
978

Knih není nikdy dost! Zvláště pak pro zaryté knihomoly, kteří si libují v listování novými výtisky a milují vůni nových knih. Pojďte se společně s námi podívat na knihy, které stojí za to. Můžete jimi udělat radost sami sobě nebo potěšit někoho ze svých blízkých.

více v článku...

Ztracené světlo

Jill Santopolo

Příběh plný romantiky, který si omotá kolem prstu každou romantickou dušičku. Kniha pojednává o Lucy, která je nucena provést životní rozhodnutí. Ještě před tím si ale musí přehrát jejich příběh od samého začátku. Na univerzitě se seznamuje s Gabem. V jeden zvláštní den se jejich osudy nejen změní, ale zároveň prolnou. Lucy se musí rozhodnout: jsou stvořeni jeden pro druhého? Nebo jsou si navzájem zkázou? Čtivý příběh o pravé lásce si zaručeně získá i vás.

 

Krasojezdkyně

Jojo Moyesová

Další velice poutavý příběh od oblíbené autorky Jojo Moyesové pojednává nejen o bývalém špičkovém jezdci, ale především o jeho mladé vnučce Sarah. Ta trénuje v zapadlém koutě Londýna a učí se perfektní drezůře. Najednou nejen jí, ale i jejímu trenérovi, do života zasáhne katastrofa, která jejich osudy obrátí úplně vzhůru nohama. Jak se s tím Sarah popere? Zvládne to? To se dozvíte v knize!

Dokonalá

Gilly Macmillanová

Kniha pocházející z rukou bestselerové autorky Gilly Macmillanové s názvem Dokonalá je o Zoe Maiseyové, která je jednoduše dokonalá. Je to dětský génius a hudební senzace. Hlavní hrdinka ale pár let zpátky zavinila tragédii, svůj trest si řádně odpykala a teď je znovu svobodná a připravená čelit osudu. Rodiče jí podporují v jejím hudebním nadání a ve hře na klavír. V den, kdy má Zoe své životní vystoupení, najdou její matku mrtvou. Proč?!

 

Někdo cizí v domě

Shari Lapena

Shari Lapena je autorka knižního hitu Manželé odvedle, který si v roce 2017 dokázal získat nespočet příznivců. Teď tato autorka přichází s novou knihou, která nese název Někdo cizí v domě a čtenáře zavede do útulné čtvrti spokojených rodin a domovů, kde nebezpečné lži zůstávají za zavřenými dveřmi. Hlavními hrdiny jsou manželé Karen a Tom. Jednoho dne Tom zjistí, že Karen zmizela – vypadá to, že zmizela ve spěchu a nevzala si žádné věci. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí.