Únorové čtení – nové knihy, které stojí za to!

0
1072

Knih není nikdy dost! Zvláště pak pro zaryté knihomoly, kteří si libují v listování novými výtisky a milují vůni nových knih. Pojďte se společně s námi podívat na knihy, které stojí za to. Můžete jimi udělat radost sami sobě nebo potěšit někoho ze svých blízkých.

Ztracené světlo

Jill Santopolo

Příběh plný romantiky, který si omotá kolem prstu každou romantickou dušičku. Kniha pojednává o Lucy, která je nucena provést životní rozhodnutí. Ještě před tím si ale musí přehrát jejich příběh od samého začátku. Na univerzitě se seznamuje s Gabem. V jeden zvláštní den se jejich osudy nejen změní, ale zároveň prolnou. Lucy se musí rozhodnout: jsou stvořeni jeden pro druhého? Nebo jsou si navzájem zkázou? Čtivý příběh o pravé lásce si zaručeně získá i vás.

 

Krasojezdkyně

Jojo Moyesová

Další velice poutavý příběh od oblíbené autorky Jojo Moyesové pojednává nejen o bývalém špičkovém jezdci, ale především o jeho mladé vnučce Sarah. Ta trénuje v zapadlém koutě Londýna a učí se perfektní drezůře. Najednou nejen jí, ale i jejímu trenérovi, do života zasáhne katastrofa, která jejich osudy obrátí úplně vzhůru nohama. Jak se s tím Sarah popere? Zvládne to? To se dozvíte v knize!

Dokonalá

Gilly Macmillanová

Kniha pocházející z rukou bestselerové autorky Gilly Macmillanové s názvem Dokonalá je o Zoe Maiseyové, která je jednoduše dokonalá. Je to dětský génius a hudební senzace. Hlavní hrdinka ale pár let zpátky zavinila tragédii, svůj trest si řádně odpykala a teď je znovu svobodná a připravená čelit osudu. Rodiče jí podporují v jejím hudebním nadání a ve hře na klavír. V den, kdy má Zoe své životní vystoupení, najdou její matku mrtvou. Proč?!

 

Někdo cizí v domě

Shari Lapena

Shari Lapena je autorka knižního hitu Manželé odvedle, který si v roce 2017 dokázal získat nespočet příznivců. Teď tato autorka přichází s novou knihou, která nese název Někdo cizí v domě a čtenáře zavede do útulné čtvrti spokojených rodin a domovů, kde nebezpečné lži zůstávají za zavřenými dveřmi. Hlavními hrdiny jsou manželé Karen a Tom. Jednoho dne Tom zjistí, že Karen zmizela – vypadá to, že zmizela ve spěchu a nevzala si žádné věci. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí.