Udělejte si pohodičku s přenosným rádiem

0
1531

Jste vášnivými milovníky hudby? Chcete mít neustálý přehled o světovém dění? V tom případě se určitě neobejdete bez kvalitního přehrávače. Může se ale stát, že při práci na zahradě, u vody na rybách nebo na letní grilovačce nemáte přístup k elektrické síti. Nebo jej máte, ale zásuvka je daleko a vaše krátká prodlužka tuto vzdálenost nepřekoná. Co s tím? Existuje jednoduché a finančně nenáročné řešení.

Tímto řešením je přenosné rádio. Seženete jej snadno, například v nabídce značky Orava jich naleznete celou řadu. Pořízením přenosného rádia získáte příjemného společníka při okopávání záhonků i hudební kulisu pro večírky s přáteli. Samozřejmě jej využijete i v domácnosti. Tam poskytne příjemný poslech v kuchyni při vaření nedělního oběda a díky poslechu pravidelných zpráv budete mít vždy nové téma k diskuzi nad talířem.

Výběr přenosného rádia není žádná věda. Rádio RSU-05 vám například poskytne i připojení přes bluetooth, takže přes něj můžete přehrávat písničky i ze svého telefonu nebo tabletu. Samozřejmostí je USB port a podpora přehrávání formátů MP3 i WMA. Když se člověk dobře baví, často zapomene na čas. Pro tento případ má rádio zabudovanou indikaci aktuálního času.

Rádio RSU-04 W svým bílým provedením dobře zapadne nejen mezi vybavení kuchyně. Díky vestavěnému nabíjecímu akumulátoru si užijete příjemný poslech i bez možnosti připojení do elektrické sítě u rybníka nebo na zahradě. Samozřejmostí je i USB vstup, díky kterému přehrajete hudbu ze svého flash disku. Zabudovaný mikrofon vám umožní nahrávat první slůvka vašich dětí nebo vaše vlastní hudební pokusy.

Přenosná rádia vám poskytnou hudební kulisu a přehled o světovém dění doma, na chatě i v práci. Ačkoliv se nejedná o závratnou investici, určitě se vyplatí. Jejich využití je opravdu široké a nikdy nevíte, kdy se vám podobné zařízení bude hodit při pořádání zahradní slavnosti nebo vánočního večírku.