Tipy na knihy, které si musíte přečíst!

0
1368

Rádi čtete? Chcete se nechat pohltit příběhem vyprávěným v knize, od kterého se nebudete moci odtrhnout? Nebo máte ve svém okolí zapáleného knihomola, kterého vidíte neustále s knihou v ruce? V tom případě si přečtěte naše tipy na knihy, které prostě musíte mít!

 Ta druhá

Michelle Adams

Rodiče Irini Harringfordové se své mladší, teprve čtyřleté dcery, vzdají, aby se mohli starat o její starší a psychicky labilní sestru s destruktivními sklony. Po několika letech dostane Irina zprávu od své sestry, že jejich matka zemřela a sestra jí požádá, jestli by se nevrátila domů. Návrat mladší sestřičky ale není tak idylický. Otec brzy po návratu spáchá sebevraždu a čtení jeho závěti odstartuje podivný sled událostí, které Irin doslova šokují.

Do vody

Paula Hawkins

V malé říční tůňce se najde tělo svobodné matky a to přesně na místě, kde byla to samé léto objevena mrtvola mladého děvčete. Historie městečka není tak světlá, ba naopak – již dříve se zde našla těla mrtvých žen nalezených přesně na tom místě. Poslední dvě mrtvá těla rozčeří životy místních obyvatel, přičemž z temných vod začnou vyplouvat dlouho utajovaná tajemství.

Manželé odvedle

Shari Lapena

Nikdy nevíte, co se děje na opačné straně zdi. Vaše sousedka vás požádá, abyste nebrali své půlroční miminko na slavnostní večeři, protože by rušilo pláčem. Váš manžel řekne, že to nevadí – máte přece dětskou chůvičku, kterou si vezmete s sebou a budete miminko kontrolovat. Vždyť přeci bydlíte hned vedle, co by se mohlo stát?! Když jste dávali dcerku spát, bylo to naposledy, co jste ji viděli. A najednou je pryč. Najednou máte doma spoustu policistů, kteří se přehrabují ve vašich osobních věcech. A vás děsí představa, co všechno asi tak najdou.