Se správnou hudbou vykouzlíte tu pravou vánoční atmosféru snadno

0
1052

Každý rok posloucháte ty stejné vánoční písně ve snaze navodit tu pravou vánoční náladu celé vaší rodiny? Proč ne, vsadit na tradici k Vánocům rozhodně patří. I u nás doma se střídá česká vánoční klasika s mezinárodními hity, které pro nás k Vánocům neodmyslitelně patří. Ovšem dnes vám přinášíme tip na novou píseň mladého dua Lukáše Veřtáta a Adély Zouharové, které jsme vám před časem představili jako mladé začínající hvězdy. Rozhodli jsme se pozorně sledovat jejich další kroky vzhůru na žebříčku slávy, a tak nás nemohla minout jejich nová píseň s názvem Veselé Vánoce. Nechte se díky ní vtáhnout do dětství a pusťte si jejich klip spolu s vašimi dětmi. V závěru se všichni společně i zasmějete komické scénce, kterou děti do klipu zakomponovaly.

 

Dejme dětem šanci

Možná i vy máte doma talentované děti, které by se rády prosadily ve velkém světě slavných. Pokud v ně věříte a máte dost trpělivosti s nimi jejich trnitou cestu absolvovat, pak je také podpořte. I rodiče Lukáše a Adély v tom své děti nenechali a pomáhají jim nejen finančně, ale i jako psychická a morální podpora. Vždyť cesta ke slávě nemůže vždy být korunována jen samými úspěchy. Těmto dětem se daří, jako jednotlivci vyhrály již několik soutěží a Lukáš se momentálně připravuje na známou soutěž Superstar, ale bez ohromné píle a odhodlání by neměly tyto ani jiné děti šanci.

Agentura, která pomáhá

Ani pomoc rodičů není všemocná, a tak mnohé mladé talenty podporuje agentura Nemoros. Profesionální vedení je totiž nezbytné, jinak by žádný z nováčků neměl mnoho šancí na úspěch. Ředitel agentury Nemoros, pan Roman Rossi bere svou práci jako poslání, protože sám jako dítě nedostal možnost se prosadit v hudebním světě, a to je pro něj ta nejlepší motivace. Sám by kdysi uvítal mentora, který by jej provázel a dopomohl mu k úspěchu.

Rozhovor s Adélou a Lukášem naleznete zde