Připravte se na mistrovství světa ve fotbale s C-mont

0
984

Přemýšlíte, jak zvednout tržby ve své restauraci, hospodě či kavárně? Nebo uvažujete o rozšíření benefitů ve vaší společnosti? Vybavte se na mistrovství světa ve fotbale audiovizuální technikou a zprostředkujte nezapomenutelný zážitek vašim hostům i zaměstnancům. C-mont vám pomůže s profi vybavením.

C-mont zajistí audiovizuální, prezentační a bezpečnostní techniku

Společnost C-mont patří k předním českým odborníkům na audiovizuální, prezentační a bezpečnostní techniku. Na trhu působí už více než 14 let a má dokonalý přehled o aktuálních vymoženostech. Díky tomu dokáže tým C-mont navrhnout a nainstalovat jedinečné technické řešení, které jen tak nezestárne.

C-mont se nezabývá jen prodejem. Veškerou AV techniku si můžete dokonce zapůjčit a po akci zase vrátit. Školení, svatby, setkání či konference tak za pár korun povýšíte na profesionální úroveň.

Technika od C-mont

Pokud uvažujete o koupi AV či prezentační techniky, investice se vám rozhodně vyplatí. Poslouží totiž nejen na mistrovství světa, ale také na školení, prezentace, videohovory, konference, promítání atd. S C-mont dostanete komplexní řešení a návrh instalace od A do Z. Vypracují kompletní projektovou dokumentaci, sepíší stavební připravenost a na závěr vše perfektně zrealizují a naučí vás, jak jednotlivé systémy fungují a jak je obsluhovat. Rádi vám poradí a navrhnou ideální řešení tak, aby celá instalace proběhla bez jakéhokoliv zádrhelu.

Když se něco porouchá, C-servis vás nenechá na holičkách

Prodejem či pronájmem práce C-mont nekončí. Zajišťují také servis audiovizuální techniky. Technici jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Do 24 hodin za vámi přijede technik a postará se o nápravu.

Jak se s týmem C-mont spojit? Na c-mont.cz najdete kontaktní formulář nebo se rovnou zastavte v sídle firmy na adrese Poděbradská 261/61, Praha. A pamatujte, kdo je připraven a má nainstalovanou AV techniku od C-mont, není zaskočen.