Služby bezpečnostních agentur jsou stále vyhledávanější, aneb když zámek nestačí

0
1077

Odpověď na otázku, proč stále více domácností vyhledává služby bezpečnostních agentur, je vcelku jednoduchá. Statistiky hovoří jasně, za jediný měsíc se do bytů vypraví téměř 250 zlodějů, u rodinných domů je to ještě o desítky nežádoucích „návštěv“ více. Proč jen zámek nestačí?

Většina českých zlodějů je schopna bezhlučně odemknout zámek během několika krátkých minut. Odemykání zámků paklíčem je schopnost, jež zlodějům není rozhodně cizí. Spolehlivou ochranou proti vykradení je bezpečnostní agentura, která ví, jak zloději uvažují.

Zabezpečovací systémy dokáží zloděje odradit

Ve valné většině případů mají zloději byt či dům, který se chystají vykrást, vytipován dlouho dopředu. Sledují vaše zvyky, čas, kdy odjíždíte a vracíte se z práce, a až teprve pak jdou na věc. K osmdesáti procentům vloupání přitom dochází za bílého dne. Služby bezpečnostních agentur jsou sázkou na jistotu, pokud chcete předejít nepříjemnému překvapení při návratu z práce nebo z dovolené. Většinu zlodějů odradí už jen pohled na bezpečnostní opatření, například v podobě kamer či chytrých zámků.

Možnosti bezpečnostních agentur

Bezpečnostní agentury nabízí řadu účinných a osvědčených zabezpečovacích systémů. Zkušenosti s postupem krádeží těmto agenturám umožňují zvolit taková opatření, která zloděje spolehlivě odradí. Možností je více. Ochrana začíná u alarmů, další možností jsou kamerové systémy, jež snímají okolí domu. Na trhu jsou k dostání také mluvící kamery, skrz které nežádaného návštěvníka upozorníte, že je nahráván. Častou variantou zabezpečení bytových jednotek jsou přístupové systémy, které neoprávněným osobám vstup do objektu neumožní. Vhodným prvkem zabezpečení je také napojení alarmu na pult centrální ochrany (PCO).

Více o elektronickém zabezpečení domu, si můžete přečíst v našem článku zde: topsecurity.cz/elektronicke-zabezpeceni-domu

Mohlo by Vás zajímat:

Fyzická ostraha objektů je čím dál více vyhledávanou službou, a nejen ve velkých městech

Jak zabezpečit chatu proti zlodějům?

V jakých bezpečnostních technologiích je budoucnost?