Kvalitní herní židle nabízí DX-Racer. S kupónem navíc ušetříte

0
994

Internetový obchod DX-Racer.cz je zaměřený na prodej kvalitních kancelářských a manažerských židlí. Najdete zde také širokou nabídku židlí s herním designem, kterou jistě ocení nejen profesionální hráči.

Hráči zde naleznou série židlí v kategorii Formula, Racing, Drifting a další. Také máte možnost zakoupit speciální série židlí známého týmu Esuba nebo české limitované edice. Pro vášnivé jezdce nabízí DX-Racer židle v podobě závodního simulátoru, které přiblíží herní zážitek na maximum. V příslušenství nechybí volant, řadící páka a pedály. Pro manažery jsou zde židle, které mají moderní design, ergonomický tvar, který splňuje náročné požadavky. Zmíněné prvky nechybí u žádných židlí DX Racer a nároční uživatelé PC konečně zakusí, co to znamená sedět v pohodlí.

DX Racer je také jedním z partnerů stránky PromoKupon.cz, která nabízí jedinečnou možnost ušetřit peníze svých zákazníků. Na jaké slevy nyní můžete natrefit? Třeba do konce února máte možnost využít slevový kupón ve výši 150 Kč na produkty DX-Racer.

Dále zde můžete natrefit na slevové akce pro kancelářské židle nebo doplňky a ušetřit až 48 % z ceny. V doplňkách můžete nakoupit podložky pod myš, podnožky nebo polštářky. V nabídce je také doprava zdarma, která je již od 800 Kč. Určitě ještě stojí za zmínku dárkové poukazy, a to v hodnotě od 5 000 Kč až do 10 000 Kč. Nakoupený dárkový poukaz můžete darovat svým nejbližším, kteří jistě ocení dárek v podobě kvalitní židle.

Pro ty nejlenivější, kteří nechtějí slevy na internetu hledat, máme rozšíření do prohlížeče Chrome. Stačí si ho nainstalovat a navštívit stránky DX Racer, kde vpravo na stránce najedete na ikonu a vám se zobrazí všechny slevy. Na slevové kupóny stačí kliknout a kód se uloží do schránky, který následně vložíte při objednávce a sleva je uplatněná. Případně klikněte na ikonu promokuponu pod textovým polem, kde se vkládá slevový kód. Zde si vyberete kupón a ten se následně načte. Potvrďte kupón a hotovo! Není to snadné?