Kam vyrazit v těchto dnech v Ostravě? Máme pro vás skvělé tipy!

0
1100

Bydlíte v Ostravě nebo blízko v jejím okolí? Nevíte, co v nejkratším měsíci v roce podniknete? V tom případě jste tady správně! Máme pro vás pár tipů na akce konající se v Ostravě, které byste si určitě neměli nechat ujít!

Vidím, vidíš, vidíme

15. února od 13:00h, Planetárium Ostrava

Pokud máte rádi přírodní úkazy nebo se s nadšením zamýšlíte nad takovými věcmi, jako například jak vzniká světlo nebo jak je možné, že očima dokážeme vnímat obrazy předmětů, pak si nenechte ujít akci s názvem Vidím, vidíš, vidíme, která se koná v Planetáriu Ostrava. Ta, budete moci sledovat cestu světla z nitra hvězd.

9. Oldies ples

16. února od 20:00h, Dům kultury Akord Ostrava Zábřeh

V pořadí již devátý Oldies ples se i letos koná v domě kultury Akord a vy u toho nesmíte chybět. Celým večerem vás bude provázet DJ a hudební skupina NEBRATŘI. Hlavní hvězdou plesu bude oblíbená zpěvačka Ilona Csáková. Čeká na vás i bohatá tombola, jejíž hlavní cenou bude výkonný notebook.

Masopust na hradě

17. února, Slezskoostravský hrad

Věděli jste, že masopust byl dříve svátkem obžerství, při kterém se konaly zabijačky, hostiny a tancovačky? Pokud ne, tak teď už to víte. A ještě více se o průběhu tohoto období můžete dozvědět 17. února na Slezskoostravském hradě, kde se koná masopustní hodování. Těšit se můžete na spoustu dobrot i jarmarečné stánky plné zajímavých maličkostí, zhlédnete bohatý doprovodný program, který nadchne malé i velké návštěvníky.

Sorry kámo já se vdávám

17. února od 10:00h, Zábavní centrum Venuše

Tak trochu jiný a netradiční svatební veletrh čeká nejen na budoucí nevěsty a ženichy, ale i na ty, kteří se prostě jen chtějí přijít podívat, i když svatbu ještě neplánují. Inspirativní svatební veletrh pořádaný KV-Production má za cíl návštěvníky od začátku až do konce a ukázat jim, že návštěva veletrhu není jen o tom, že si domů odneste plnou náruč nudných letáků.

Padesát odstínů svobody

20. února od 20:00h, Kino Luna

Také jste se již nemohli dočkat třetího dílu populární trilogie padesát odstínů? V tom případě se vydejte 20. února do kina Luna, kde se od 20:00 hodin večer promítá díl s názvem Padesát odstínů svobody!