Jasná zpráva: Pugeto dělá krásné kytice růží

0
1097

Náš příběh

Je jednoduchý a dopředu ne nějak promyšlený. Já s květinami moc ráda pracuji, baví mě vymýšlet květinové dekorace a vím, že živé květiny nelze umělými nahradit. Vědí to také zákazníci a nedají dopustit na živost květin, které dokážou rozzářit nejen člověka, ale třeba i celý sál. Nemusí to být samozřejmě jen růže, ze kterých aktuálně kytice nabízíme, ale libovolné květiny.

Druhá strana mince je ta, že květiny sama moc ráda dostávám a asi nejraději od svého manžela. Takže jsme tak nějak spojili hlavy, vymysleli si název Pugeto, který je odvozen od slova pugét – kytice a spustili po nějaké době naše stránky pugeto.cz. No a to je celý příběh. V jeho dalších dílech by měli být naši spokojení zákazníci a spousta radosti, kterou květiny dokážou způsobit. A to mnohem větší, než kdejaký dražší dárek!

Co děláme

Právě připravujeme jednu z mnoha krásných kytic růží. Velice rádi připravíme kytici také pro vás. Můžeme vám ale připravit také květinovou výzdobu na jakoukoliv vaši akci, nebo oslavu. Potřebujete květiny na svatbu, narozeniny, nebo třeba jen kytici k promocím? Kontaktujte nás a popovídáme si o vašich přáních.

Jak objednat

Využijte naše stránky pugeto.cz, vyberte si barvu růží, jejich počet. Navíc můžete přidat jeden i více dárků z naší nabídky a také přání, do kterého nejlépe vy sami něco hezkého napíšete. Můžeme to udělat za vás, ale buďte trochu osobní a trochu “old school”. Vaší rukou to bude nejlepší, i kdyby tam skočila nějaká pravopisná hrubka! Jakmile se poskládáte objednávku, vyplníte nějaké údaje a hlavně datum a čas, na kdy si budete kytici přát. My vše připravíme a budeme vás následně informovat.

Pak už jen převezmete svou objednávku a můžete rozdávat spoustu radosti. Krásnou kytici opravdu ničím nenahradíte a Pugeto je vám plně k dispozici.

Pokračovat na stránky Pugeto můžete zde.