Teplé pivo – nejhorší noční můra mnoha Čechů

0
1298

Za necelý týden je tady opět jaro, dlouhá zima tak konečně skončí a většina z nás se začíná těšit na dlouhé hodiny strávené na zahradě. Zahradní nábytek přestane zahálet v garáži, gril a další vybavení se pomalu začnou probouzet ze zimního spánku, nastane ten báječný čas zahradních párty s přáteli a rodinou. A co patří ke každé pořádné oslavě a vlastně k úplně každé příležitosti? Ano, je to pivo! Ale v žádném případě ne pivo teplé! K pivu neodmyslitelně patří pivní chlazení, jen díky němu se tento jedinečný mok promění ve skutečně lahodný nápoj. A právě chlazení na pivo bude tématem dnešního článku.

Doma zásadně z lahve? Nikoliv!

Byť je pivo českým národním nápojem a milovníků tohoto moku je plná republika, úroveň jeho konzumace je zatím dosti nízká. Zatímco v restauraci dokážeme ocenit správně načepované pivo i jeho teplotu, doma vezmeme za vděk teplým pivem z lahve. Přitom i pěkně v pohodlí domova si můžete pivo načepovat, jako nejlepší pivní specialista v té nejfajnovější pivnici. Že si výčepní zařízení nemůžete dovolit, protože je příliš drahé? To je omyl, už dávno se totiž nejedná o nedostupnou záležitost!

Staňte se králem každé párty

Nemůžete se dočkat teplých dnů a večerů, abyste mohli opět pořádat velkolepé nebo i komorní párty a posezení se svými přáteli? Určitě platí, že dobrá zábava a kvalitní společnost jsou základ každé dobré sešlosti, ale bez dobrého jídla a pití u vás nikdo dlouho nevydrží, i kdybyste byli ti nejlepší hostitelé. Dobrá jídla pěkně rovnou z grilu či trouby je potřeba zapít dobře vychlazeným pivem, o tom se s vámi žádný Čech nebude rozhodně přít. A tak se kvalitní pivní chlazení vlastně může stát pomyslnou záchranou všech vašich oslav. A kromě praktického využití je domácí výčepní zařízení rovněž pěknou designovou záležitostí. Ať už ve vaší zahradní kuchyni nebo té vnitřní, na obou místech se bude skvěle vyjímat a pro každou příchozí návštěvu bude příslibem té nejlepší zábavy.