Hawaii – místo, které musíte navštívit

0
1539

Stát ležící v Tichém oceánu je z cestovatelského hlediska pomyslnou třešničkou na dortu. Ostrov náležící ke Spojeným státům americkým, jež na své ploše kolem 28 tisíc kilometrů čtvereční nabízí spoustu nevšedních zážitků a poznávání.

Hawaii si vás podmaní charakteristicky odlišnými turistickými cíli. Jednoho doslova uchvátí národní park s havajskými vulkány, jiný zase propadne unikátní atmosféře největšího města zvaného Honolulu. Každý si v tomto ohledu přijde na to své.

Cestopis po Hawaii jako praktická inspirace

Nežli se vypravíte na Hawaii, možná se vyplatí přečíst si nějaký ten cestopis po Hawaii. Právě ze zkušeností dobrodruhů byste měli čerpat co nejvíce, abyste z tohoto okouzlujícího ostrova viděli opravdu jenom to nejlepší. Jestliže hledáte malou inspiraci pro vaši plánovanou výpravu po Hawaii, přinášíme vám několik záchytných bodů.

  • Palác Iolani
  • Nejmenší havajský ostrov Niihau
  • Ostrov Kahoolawe
  • Nahlédnutí do kávových plantáží

Třeba Kauai si vás podmaní nejenom svou překrásnou přírodou, ale také stavbami, a hlavně místní atmosférou. Ta je zkrátka nenahraditelná ve všech ohledech, ať už ostrovy navštívíte za účelem ničím nerušené relaxace nebo dáte přednost poznávání.

Co byste řekli na svatbu na Hawaii?

Hawaii samozřejmě může sloužit k uspokojení nejrůznějších tužeb a přání. Místní služby doslova neznají mezí. Takže není nic proti ničemu, když vás napadne myšlenka, že uděláte třeba svatbu na Hawaii. I to lze, i když je třeba připravit se na trochu papírování a čekání. Administrativní procesy nejsou zrovna nejrychlejší a celkové dokončení právoplatného sňatku uznatelného v České republice může trvat až 10 měsíců. V tomto směru je vhodné čerpat ze zkušeností ostatních cestovatelů.

Poznejte opravdovou tvář ostrova zvaného Hawaii a dopřejte si exotickou a nezapomenutelnou rodinou dovolenou s přáteli či rodinou.