Došly vám nápady na narozeninový dárek? Co takhle triko? Tak trochu jiné triko!

0
1733

Marně přemýšlíš, stejně jako každý rok, čím překvapit kámošku k narozeninám? Blíží se jaro, venku začne být teplo a nějaké pěkně padnoucí tričko by se jí mohlo líbit. Nebo taky nemuselo, ale to už je každoroční risk při vybírání dárků. V nejhorším případě si ho jednoduše necháš, a uděláš tak radost aspoň sobě 😉 Dárek budeš mít doma do 3 dnů a nemusíš se stresovat, že jsi zase zapomněla, jako minulý rok.

Naznač, co si o ní myslíš

Má tvá kámoška nějaký zlozvyk nebo snad vlastnost, díky které je tak skvělá? Co takhle jí to připomenout trikem, se kterým ohromí okolí? Chová se jako princezna, nebo je to spíše ta, co při sebemenším problému vybouchne a spustí hysterické divadlo? Není jednoduché se trefit, ale je tu velká šance, že by to mohlo klapnout a dárkem uděláš fakt velkou radost. Nechat dopsat na tričko jakýkoli text, nebo si nechat vyrobit triko dle tvé představy ti dává nekonečné možnosti, jak kámošku překvapit. A hlavně jí dáš dárek, který bude mít vždy ve skříni a při pohledu na něj, si na tebe vzpomene. Při objednání pak už jen stačí využít poznámku k objednávce a popsat, co bys chtěla napsat a kam.

Nejen pro kámošky

Jestli v blízké době hledáš spíše dárek pro kámoše, přítele nebo snad tátu, tak i na vyřešení této situace se dá celkem dobře použít tričko. Navíc, co si budeme povídat, chlapi jsou vždy rádi, že mají další kus oblečení, který můžou ušpinit 🙂 Takže tam šlápnout vedle snad ani nejde. Na výběr máš ze spousty sportů, koníčků a zálib, určitě tak najdeš něco pro každého chlapa, který v březnu slaví narozeniny, svátek, nebo prostě jen nemá co na sebe, a ty ho chceš potěšit. Tak se pusť do toho a zkus štěstí, zadej co hledáš do vyhledávacího políčka, a když by to nic nenašlo, tak stačí napsat klukům z myshirt, a oni ti vyrobí triko dle tvých představ.