Darujte květiny, darujete potěšení

0
1056

Květiny patří k nádherným ozdobám, které z všedních dní učiní momenty naplněné překvapením a radostí. Svoje místo by přesto nebo snad právě proto neměly mít jen u několika málo ojedinělých příležitostí.

Romantika na dny všední i nevšední

Udělejte radost milované ženě. Přitom to zcela jistě nemusí být jen ta, které jste se rozhodli slíbit, že zůstane navěky tou vaší jedinou. Podobně výjimečných bytostí máte ve své blízkosti mnoho. Ať je to maminka, která se o vás starala kdykoli vám svět nepřál, nebo kamarádka, za kterou jste šli, když jste se rodičům svěřit nemohli, přítelkyně, snoubenka, dcera nebo třeba docela neznámá slečna, která teprve vypadá, že bude tou vaší druhou šťastnou polovinou.

Květiny nejsou pouhou omluvou, výmluvou nebo snad stvrzením domluvy, že už se nebude opakovat žádný prohřešek. Byla by velká škoda nechat je hrát jen takovou úlohu, ve které nemohou projevit širokou škálu emocí. S květinou můžete té pravé ženě či dívce darovat mnohem víc. Zář v očích, úsměv na rtech, pocit štěstí, že vás má.

Chcete být o něco sofistikovanější než se prostě jednou na prahu objevit s kyticí? Vlastně nevíte, co byste v takové chvíli měli říkat? Kytice se může objevit tak trochu sama a slova nepotřebuje žádná. Jen jí musíme šikovně pomoci. Žádná kouzla za tím nehledejte, o vše se postará rozvoz květin. Co tato služba obnáší?

 

Co můžete očekávat od doručování květin

Vše vyřídíte velmi jednoduše prostřednictvím internetu. Následné doručení květin po Praze může proběhnout v libovolnou denní dobu, a to vždy v intervalu mezi 8. a 20. hodinou. Omezovat se není nutné pouze na pracovní dny. Květiny neznají odpočinek a radost dělají i o víkendu.

Primární oblastí, ve které je vám online květinářství Freja schopno tuto pomoc nabídnout, je Praha a blízké okolí. Po individuální domluvě však není problém společně zapřemýšlet nad tím, jak dostat kousek barevného štěstí i jinam. Kdybyste měli dojem, že květy samy o sobě přece jen nezvládly říci úplně vše, co jste potřebovali, můžete jim i pomoct. Součástí každé objednávky je totiž ještě speciální přání. Na kartičku můžeme jednoduše vepsat vyznání, vzkaz, podpis, zkrátka cokoli vás napadne. Stačí při objednávce napsat do našeho formuláře, co máte na srdci.

Cena za doručení je 150 Kč, v případě, že si zvolíte dražší kytici a její cena převýší minimálně 1000 Kč je doprava zcela zdarma. Současně vám slibujeme, že výsledný dojem nijak nepokazíme. Na určené adrese budeme ve vámi stanovenou dobu spolehlivě a včas s čerstvou zásilkou.

Růže, tulipány nebo snad lilie? Jakou barvu? A kolik? Tápajícím nabízíme pomoc. Dáme hlavy dohromady a určitě vám pomůžeme vybrat nejvhodnější kytici z nabídky, naše aranžmá je vždy originální. Plnit přání díky internetovému rozvozu květin nikdy nebylo jednodušší.