C-mont – audiovizuální, prezentační a bezpečnostní technika bez starostí

0
1205

Rozhodli jste se vybavit vaši firmu kvalitní prezentační technikou, ale je pro vás oblast audio-video velkou neznámou? Svěřte se do rukou skutečných odborníků, kteří toto trápení vyřeší k vaší naprosté spokojenosti.

Česká společnost C-mont se specializuje na poskytování služeb v oblasti prezentační, bezpečnostní a AV techniky. Náš tým zkušených pracovníků připraví řešení na míru přesně dle vašeho přání. Na trhu samostatně působíme od roku 2004 a máme za sebou spoustu úspěšných projektů a celou řadu spokojených zákazníků.

Co všechno umíme?

Připravíme s vámi celou zakázku od úvodu až do úspěšného dokončení. Začneme počátečním návrhem, zpracujeme projektové podklady, sepíšeme stavební připravenost a samozřejmě finálně zrealizujeme celé audiovizuální řešení. Poté vás profesionálně zaškolíme a vysvětlíme vám, jak jednotlivá zařízení fungují. Díky tomu získáte jistotu při jejich ovládání. Realizací vaší zakázky ale naše spolupráce nekončí. Nedílnou součástí našich služeb je také servis audiovizuální techniky. Náš technik za vámi dorazí nejpozději do 24 hodin od nahlášení problému.

Čeká vás jednorázová akce? Řešením je pronájem!

Pracujete na speciálním projektu, který si žádá využití prezentační techniky? Chystáte školení nebo konferenci? Připravujete oslavu narozenin nebo svatbu? Pokud AV techniku nepotřebujete ke stálému využívání, může být optimálním řešením výhodný pronájem. Nabídneme vám kvalitní výrobky, které vaši akci povýší na profesionální úroveň. Pronájem audiovizuální techniky zahrnuje např. plazmové obrazovky, projektory nebo projekční plátna.

 

Kde nás najdete?

Sídlíme v Praze 9, v ulici Poděbradská 261/61. Oslovit nás můžete také pomocí formuláře na našich webových stránkách www.c-mont-cz. Zde najdete i více informací o naší činnosti a další kontaktní informace.