Boty, ve kterých letos v létě budete rozhodně in

0
1097

Také jste se již nemohli dočkat léta? My také ne! Veselé dny plné sluníčka, vysoké teploty a čas strávený někde u vody – nejlépe pak s osvěžujícím drinkem v ruce. No uznejte sami, nezní to prostě báječně? Stejně jako k létu neodmyslitelně patří koupání, večerní párty u bazénu nebo opalování, patří k němu i letní móda. A v té se ženy doslova vyžívají! Krátké svršky, vzdušné šaty a pohodlná obuv – a právě na boty jsme se zaměřili v dnešním článku.

Botky na léto, které musíte mít!

V létě toužíme především po pohodlí. Nikdo se nechce potit, když je venku třicet ve stínu, proto hledáme takové oblečení a obuv, která nám poskytne vítaný komfort. I to bylo naším cílem, proto v následujících tipech najdete botky, které jsou pohodlné, vzdušné a k tomu všemu vypadají dobře. Tak hurá na to!

Klasika: žabky!

Žabky a léto? To jde k sobě! Jednoduché a velice oblíbené boty má ve svém botníku snad každá žena. A pokud ne, je teď správný čas to napravit. Žabky jsou k dostání v nepřeberném množství designů, od těch obyčejných až po bohatě zdobené. Záleží jen na vás, kterým dáte přednost, Vybírat můžete třeba podle toho, zda si v nich chcete vyrazit k vodě nebo na párty s kamarády.

Romantika: sandálky!

I sandály jednoznačně patří k letním must have botičkám. I v tomto případě můžete vybírat hned z několika druhů, které se liší podpatkem, materiálem, způsobem zapínání a samozřejmě i barvou nebo zdobením. Možností je tolik, že pro vás možná bude problém vybrat si jen jedny a nakonec zjistíte, že jich máte po ruce hned několik. Což ale ničemu nevadí, protože se dají unosit prakticky kamkoli a k čemukoli.

Něžnost: balerínky!

Že ještě nemáte alespoň jedny baleríny? Tak to je chyba! Baleríny právem patří mezi nejpohodlnější obuv vůbec, zkusit to můžete na vlastní kůži. K dostání jsou baleríny všeho druhu, od těch gumových, z nichž některé dokonce krásně voní, tak i plátěné nebo perforované. Některé jsou bez podpatku, na jich si trochu zvýšíte počet centimetrů.