5 nejlepších počítačových her pro chlapy

0
1422

Patří k vašim oblíbeným koníčkům paření počítačových her? Máme pro vás 5 tipů na skvělé gamesy, které ocení jak nezkušené lamy, tak ostřílení pařiči.

The Keep

Jedná se o krokovací dungeon české produkce. Ačkoliv jde o herní žánr, jehož éra největší slávy je nenávratně pryč, nenechte se tím odradit. I když si hru nejvíce užijí herní pamětníci, může zaujmout i mladší generaci hráčů. Jednoduchá dějová linka hry může být příjemným relaxem po herních titulech napěchovaných rozvleklým příběhem. V dungeonu The Keep víte jen to nejpodstatnější. Hlavní hrdina má za úkol zničit zlého čaroděje, který tiranizuje své okolí. Hra vás osloví zvláště grafikou, zajímavým využitím obou obrazovek 3DS, bojem v reálném čase i zapojením vašich manévrovacích schopností.

Beat Cop

Tato hra představuje policejní adventuru, jejíž děj se odehrává v Brooklynu 80. let. Vystupujete v roli bývalého detektiva z oddělení vražd, který vlivem okolností skončil jako pochůzkář. Čeká vás hra nabitá podmanivou atmosférou, v níž nechybí humor a napětí.

 

Roots of Insanity

Jde o hororovou survival hru akčnějšího ražení, která se odehrává v nemocničním prostředí. Vystupujete v roli doktora trpícího epilepsií, který musí pravidelně brát léky. Zároveň však musí během své služby v nemocnici čelit mnohem horšímu a děsivějšímu nebezpečí, než je jeho nemoc. V prostorách nemocnice totiž číhají strašná monstra.

Little Nightmares

Máte v oblibě hry, v nichž se střídají akční části plné napětí s klidnějšími okamžiky, kdy zapojíte své logické myšlení? V tom případě vás jistě zaujme lehce hororová plošinovka Little Nightmares. Vystupujete v roli malé holčičky jménem Six, která byla unesena a je nucena sloužit v podvodním komplexu. Při snaze o útěk se setkáváte s různými příšerami.

Waking the Glares

Jestliže patříte k nadšencům pro virtuální realitu, jistě se vám zalíbí adventura Waking the Glares. Hlavní postavou je Dawnfall, v jehož roli se ocitáte. Poznáváte roztříštěné světy, pronikáte ohnutým časoprostorem a hledáte cestu domů. Součástí hry je i e-book.