Nevíte si rady s instalací audiovizuální techniky?

0
970

Organizujete kulturní akci, či firemní prezentační akci a nemáte vůbec žádné zkušenosti s audiovizuální technikou. Jste schopný manažer, organizátor, tlumočník, ale technická stránka věci jde tak trochu mimo vás. Pak se obraťte na odborníky. Naše firma A-Techservice má letité zkušenosti s pronájmem audiovizuální techniky, osvětlením a ozvučením akcí včetně kompletního servisu. Stačí zavolat a nezávazně se informovat o možnostech a cenách.

Abyste měli bližší představu, jaké možnosti se před vámi otevírají, pojďme si stručně nastínit, co všechno bychom vám mohli zapůjčit a pomoci nainstalovat. Nabízíme k pronájmu například prezentační techniku, která zahrnuje projekční plátna, přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení Full HD. Projekce můžeme doplnit nezbytnými komponenty, jako jsou prezentér, laserové ukazovátko, flipcharty, bílé tabule nebo náhledové LCD monitory. Zajistíme samozřejmě ozvučení, případně osvětlení. Důležitý je rovněž zdrojový signál pro projekci. Nabízíme vám i notebook, DVD či jiný zdroj.

Pokud se vaší konference účastní zahraniční hosté, můžeme vám poskytnout kompletní tlumočnickou a průvodcovskou techniku, případně šeptákové sady Sennheiser. Pro záznam celé akce poskytujeme pronájem kamer či kvalitních fotoaparátů. Foto a videotechnika zahrnuje kamery HDMI s plným rozlišením a kompletním příslušenstvím. Aby byl výčet našich služeb úplný, nesmíme zapomenout na mikrofony, jichž máme několik typů, pro mluvené slovo i třeba zpěv. Ozvučení by nebylo ono, pokud by chyběly reprobedny, mixážní pult a CD přehrávač. Pokud akci pořádáte mimo zdroje elektrické energie, obraťte se opět na nás. Dodáváme digitální elektrocentrály i pro výpočetní techniku.

Samozřejmostí jsou naše účast při instalaci i odinstalování techniky, asistence při samotné akci a doprava.

PRONÁJEM OZVUČENÍ

Půjčovna ozvučení – pronájem zvukové techniky, reproboxů.

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení, reprobedny jsou základem ozvučení. Společně s kvalitním mixážním pultem, mikrofóny, ostatní zvukovou technikou a profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výstedku produkce Live ozvučení či záznamu.

Hledáte profesionální ozvučení akcí pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážními pulty, mikrofony a ostatní audio techniku. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí. Naší zvukovou techniku můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.

PRONÁJEM AV SETY – AKCE

Potřebujete si pronajmout konferenční, prezentační techniku výhodněji? Přesně proto jsme vytvořily speciální nabídky pronájmu techniky, tak abychom vyhověly všem klientům.

Nabízíme základní ozvučovací, projekční a konferenční balíčky za výhodnější ceny.

Ozvučení a projekce v setu, kompletní projekci na projekční plátno s bezdrátovým ovladačem prezentací v Power Pointu s laserovým ukazovátkem. Kvalitní ozvučení s 2 kusy bez drátových mikrofonů do ruky (hand). Mikrofony je možné využít jak pro předsednictvo tak i do pléna na dotazy. Instalace a doprava po Praze k balíčku zdarma.

Projekční set – cenově výhodné zapůjčení setu obsahuje kompletní projekci z projektoru na projekční plátno o velikosti 180×180 cm.

2 obrazovky na stojanu s úhlopříčkou 102 cm – Akční set obsahuje 2 kusy LED obrazovek JVC s plným rozlišením FullHD, usazené ve stojanech. Obrazovky ve výšce očí. Propojené na 1 zdrojový signál notebooku. V ceně balíčku zdarma instalace a doprava po Praze.

Jednoduché, malé ozvučení – akční set obsahuje aktivní reproduktor Mackie SRM 150 s drátovým mikrofonem do ruky (hand). Vhodné využití pro výstavní stánky.