Když děti natočí svůj vlastní klip…

0
1266

Vzpomínáte si na své dětské sny? O čem jste snili? Chtěli jste mít v obýváku koně, nebo jste si představovali, že jste popelářem? Možná vaším přáním bylo stát se zpěvákem či hercem, ale zůstalo jen u přání a tajných tužeb, a vy teď děláte zcela jiné povolání. Dnešní děti jsou ale často jiné, mají více kuráže a mnohdy jsou i velmi technicky zdatné. S malou kamerou či dokonce jen s mobilním telefonem jsou schopné natočit nejrůznější videa a ruku v ruce s dostatkem talentu pak mohou vzniknout velmi zajímavé umělecké počiny. Stačí se podívat na videoklip či Facebookové stránky jisté Adély, a hned vám bude jasné o čem bude dnešní článek.

Jde to i bez rodičů, ale nikoliv bez podpory

Není krásné, když má vaše dítě sen a odvahu proměnit jej ve skutečnost? Určitě ano, tedy pokud se tento sen zakládá na nějakém reálném podkladu, v tomto případě tedy na dostatku talentu. I když po kariéře zpěváka či herce touží mnoho dětí a vlastně často i dospělých a konkurence je velmi velká, šance na úspěch je vždy. S tím je dobré do toho jít, a právě v tomto ohledu to děti mají snazší i těžší zároveň. Na jednu stranu si tolik neuvědomují ten tlak a jdou do všeho s nadšením, na stranu druhou si ale obvykle neuvědomují, že samy to velmi pravděpodobně nezvládnou. Předehnat konkurenci není tak snadné jak se v jejich očích jeví, existují ale agentury, které mladé talenty zaštiťují a pomáhají jim. Za všechny bychom jmenovali alespoň Nemoros, jež pod svá křídla vzala právě Adélu.

Obyčejný příběh? Možná

Klip a jeho dva interpreti, na které v dnešním článku poukazujeme jsou důkazem toho, že s malou pomocí se dá proniknout mezi širší veřejnost. Klip Adély Zouharové a Lukáše Veřtáta může na první pohled působit neuměle, ale právě to je na něm až dojemné. Příběh celého klipu stojí zřejmě právě na jejich představách o odloučení od někoho blízkého a i díky tomu jsou celá píseň i dětské výkony snáze uvěřitelné.