Navrhni si vlastní tričko

0
1790

Chystáš narozeninovou oslavu pro kamaráda nebo budeš svatebčanem na svatbě a přemýšlíš, jak celou akci pozvednout o úroveň výš? Nebo potřebuješ vtipný dárek, který pobaví? Možná tě napadlo pořídit originální trička, která nikdo nepřehlédne a zůstanou viset na ramínku jako milá vzpomínka. Navrhni si vlastní tričko podle tvých představ! Je to jednoduché a ke všemu zábavné, jediné, co k tomu potřebuješ, je trochu fantazie a nadšení.

Vyrob si tričko, využij svou kreativitu

Tričko, to je jako kus papíru. Můžeš na něho vložit, napsat nebo nakreslit cokoli a vyjádřit tím úplně vše. Můžeš vyrobit trička pro páry, anebo třeba pro svou tchýni. Fantazii se meze nekladou.

Ať už chceš tričko s vlastní fotkou, kterou se ti podařilo blýsknout na dovolené, nebo tričko s vlastním textem pro kamaráda, který při jedné party prohlásil legendární větu, to všechno umožňuje výroba triček na zakázku. Volba, co bude na vyrobeném tričku, je pouze na tobě.

Pokud tě múza nechytá, nevadí!

Pokud bys chtěl tričko s vlastním potiskem, ale nenapadá tě, co na něho zrovna vložit, nevěš hlavu. Můžeš využit grafické návrhy triček v online editoru, kde si tričko můžeš navrhnout. Není to vůbec těžké, nabídne ti to spoustu možností a ve výsledku budeš mít i ty trička s vlastním nápisem. Také můžeš vyzkoušet několik možností a podívat se, jak potisk na tvém tričku bude vypadat. Můžeš upravovat, zkoušet a testovat, nebo se radit s kamarádem, k tomu všemu se grafický editor hodí.

Vlastní potisk na pánské i dámské triko

Nabízíme kvalitní potisk triček s rychlou expedicí. Pořiď si originální triko levně a potisk, který praním neztrácí kvalitu.

Dámská a pánská trička s dlouhým i krátkým rukávem, s různými výstřihy a také velkou škálu barevných možností. Takže pokud potřebuješ trička pro těhotné s potiskem ve větší velikosti, růžové, s dlouhým rukávem anebo výstřihem do vé, i takový požadavek ti dokážeme splnit.