Jak stylově nosit mikinu? Poradíme!

0
3068

Mikina jednoznačně patří k nejoblíbenějším a nejpohodlnějším kouskům v našem šatníku. A skutečnost se má tak, že by v žádné šatní skříni chybět neměla, řadí se totiž mezi její základní vybavení. A co vy? Nosíte mikinu, nebo se tomuto kousku spíše vyhýbáte? Zastáváte snad názor, že mikiny mohou nosit pouze mladé holky, zatímco ženy po třicítce a výš mají prostě útrum? Pokud je to tak, pak si rozhodně přečtěte dnešní článek. V mnohém vám otevře oči!

Mikina je nesmrtelný trend

Mikiny se nosily už před několika lety a s hojnou oblibou se nosí i v dnešní době. Nosit se budou i nadále, o tom tady jistě nemusíme diskutovat. Jestli je na mikinách něco opravdu skvělého, pak to není jej jejich pohodlí, ale i skutečnost, že neomezují věkem. Věřte si tomu, nebo ne, ale mikinu může nosit jakákoli žena bez ohledu na to, jestli jí je dvacet nebo třeba čtyřicet. Chce to jen správně vybírat, to je vše.

Chcete poradit, jak nosit mikinu?

Možná jste se až do dnešního dne přikláněli k názoru, že mikiny patří mladé generaci a té starší už nesluší. Pokud ano, pak tento předsudek rychle hoďte za hlavu a pojďte se inspirovat, jak se dá mikina nosit. Budete se divit!

·         Klasika je klasika

Na začátek pěkně zlehka a to tak, že si zmíníme naprostou klasiku: mikinu a džíny. Tahle dvojice je trendy vždy a všude a sluší úplně všem. Pohodlný outfit, který se hodí nejen pro volný čas, určitě učaruje i vám.

·         Netradiční kombinace

Spojení mikiny a sukně je možná na první pohled trochu netradiční, ovšem když se podíváte znovu, zjistíte, že to vypadá sakra dobře. Kombinace trendy mikiny a delší sukně zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí.

·         Zajímavé souznění

Chcete-li mikinu nosit třeba i do práce a hledáte k ní ideálního parťáka, pak vsaďte na kalhoty. Třeba takové kalhoty do pasu, do kterých můžete klidně jen částečně mikinu zastrčit, vypadají fakt stylově. Schválně to zkuste.