Dnes již získáte zdarma i fidget spinner

0
1003

Když se před časem strhla vlna zájmu o fidget spinner, řada lidí jen kroutila hlavou nad tím, kolik taková věc stojí. Jak šly ceny postupně dolů, kupovalo si je stále více a více lidí. Dnes již můžete získat i velmi povedené fidget spinnery zdarma. Chcete vědět jak?

Fidget spinner je malé zařízení, které se uchopí do ruky za střed a následně prsty roztáčí. Původně sloužil spíše k léčebným či rehabilitačním účelům, lidé se pomocí hry uklidňovali. Později jej objevili děti či teenageři, začaly se objevovat nové verze, pořádat soutěže či natáčet specializovaná videa. I dnes je produkt velmi v oblibě.

Fidget spinner zdarma jako reklamní předmět

Dnes lze získat fidget spinner úplně zdarma ve formě reklamního předmětu. Firmy si objednávají spinnery po tisících kusech, nechávají na ně natisknout logo a následně je rozdávají svým zaměstnancům či zákazníkům, dávají jako dárek k nákupu či o ně pořádají soutěže. Stačí se tak účastnit především dětských akcí a zcela jistě snadno získáte zdarma i svůj fidget spinner.

Reklamní fidget spinnery mohou mít mnoho podob. Přestože běžný fidget spinner má kolem středu tři ramena, existují již i dvouramenné varianty. Ve své klasické podobě jsou však tyto reklamní předměty i nadále tříramenné. Jednoduché spinnery jsou vyrobené z plastu s ocelovým kuličkovým ložiskem a splňují všechny bezpečnostní parametry. Firmy ale mohou zvolit i mírně nákladnější variantu, v níž jsou středy ramen barevně odlišené.

Podívejte se na možnosti reklamních předmětů

Pokud jste zástupce firmy a přemýšlíte o vytvoření reklamního fidget spinneru na míru, můžete se podívat na nabídku reklamní agentury Propaq. Ať už zvolíte pro výrobu jakýkoli typ spinneru, můžete mít jistotu, že obdržíte kvalitní, atraktivní a bezpečné zboží se svým logem, které splňuje veškeré certifikace a příjemcům bude dělat radost.