Trojrozměrné obrazy, televizory, to vše je jistě něco, o čem jste už slyšeli dávno, víte ale, že existuje i povlečení 3D? Ano, opravdu, svou ložnici tak můžete, díky takovému povlečení, snadno proměnit v romantickou Paříž, noční boulevard v centru New Yorku nebo rozkvetlou louku či nekonečnou oblohu. To vše lze prostřednictvím speciální 3D technologie na povlečení vykouzlit, nikoliv však pomocí šablon, ale přímým stříkáním barev na látku díky virtuálním předlohám.

Čím se řídit při výběru povlečení

Ať už vás zaujalo právě 3D povlečení nebo dáváte přednost klasickým dezénům, vždy myslete na kvalitu materiálu a použitých technologií. Ložní prádlo by mělo být příjemné na dotek, proto většinou vybíráme 100% bavlnu vysoké kvality. U povlečení pestrých barev je žádoucí jejich stálost, a to i při opakovaném praní na 60 stupňů. Nevíte-li si rady, nechte si poradit od prodejců, nebo zkuste vyhledat reference na daného výrobce.

Chcete-li pro své děti něco speciálního, neváhejte sáhnout po povlečení s fototiskem, vybírat můžete od Disney postaviček přes oblíbené Angry Birds až po komiksové hrdiny Marvel. Dětský pokoj pak nebude potřebovat už žádnou další dekoraci a děti budou nadšené. I pro starší děti a milovníky zvířat se něco najde. Zvířecí motivy jsou vděčné a zejména v 3D verzi vypadají velmi efektně.

Kde nakupovat speciální druhy povlečení

Zalíbila se vám představa originálního ložního prádla s různými motivy a vzory, díky kterým budete moci vaši ložnici pravidelně měnit ve zcela nové místo na spaní? Obáváte se ale, že při shánění takovýchto kousků budete muset běhat po obchodech, abyste je sehnali? Nemějte žádné obavy, dnes už se skutečně téměř vše dá sehnat přes internet. V oblasti lůžkovin to jsou třeba i speciální velikosti polštářů a přikrývek a na ně odpovídající povlečení. Zejména u delších přikrývek může být často velmi nesnadné v kamenných obchodech sehnat padnoucí povlečení, přitom prodloužená délka je mnohdy jedinou záchranou pro lidi vyššího vzrůstu, kterým z pod peřiny stále permanentně vylézají nohy. Nákup přes e-shop je výhodný také v tom, že můžete neustále sledovat slevové akce, a získat tak například i zmíněné povlečení 3D v akci. V kamenných obchodech se o akcích a slevách většinou dozvíte jen, když je navštívíte osobně.