Čtyři reklamní předměty, které ocení v kanceláři

0
3751

Chcete investovat do reklamy, ale nevíte, do jaké konkrétní reklamy byste měli investovat? Naším jasným favoritem jsou reklamní předměty, jelikož to je reklama, která tu byla, je a bude. V případě reklamních předmětů se nemusíte strachovat o to, jak dlouhá životnost reklamy bude a jestli se investice vyplatí. Reklamní předměty jsou zkrátka reklamou až do té doby, dokud se reklamní předměty nezničí, a to se stává opravdu málokdy. Otázkou ale je, do jakých konkrétních reklamních předmětů investovat?

Pokud se rozhodnete pro investici do reklamních předmětů, měli byste investovat zejména do praktických reklamních předmětů, které se nevyhazují. Zaměřme se nyní na reklamní předměty, které ocení například v kancelářích.

Tužek a propisek není nikdy dost

Tužky a propisky byly vůbec první reklamní předměty, do nichž se mohlo investovat. I když dnes světu vládnou moderní technologie, na klasické psaní na papír se naštěstí nezapomíná. Naopak lze říct, že právě propisky a tužky jsou stále nedostatkovým zbožím, proto investujte do toho poměrně levného reklamního předmětu. Pokud navíc natisknete logo firmy na propisky uložené v krásném pouzdře, máte hezký dárek pro obchodního partnera.

Bloky, bloky, bloky

I když se říká, že se bloky většinou schovají do šuplíku a už se nikdy nevytáhnou, není to tak. Reklamní bloky jsou také stále skvělým reklamním předmětem, který jde ostatně ruku v ruce s klasickými propiskami a tužkami.

Podložky pod myš do každé kanceláře

V každé kanceláři se nachází počítač, na kterém zaměstnanci pracují. A ke každému počítači náleží myš, s níž se pravidelně hýbe. Jenže pokud není myš na vlastní podložce, pohyb s ní není zrovna jednoduchý. Investujte tedy do reklamních podložek pod myš.

Klíčenky a šňůrky na krk

Nejen v kancelářích, ale také kdekoli jinde ocení šňůrky na krk a klíčenky. Každý potřebuje mít po ruce klíče, každý potřebuje mít po ruce čip na oběd, který si taktéž můžou přichytit na šňůrku na krk.