10 USB gadgets, které upotřebíte v kanceláři

0
1786

Nejrůznější technické hračky a vychytávky mnohé z nás fascinují. Na trhu jich je k dostání nespočet druhů od těch méně užitečných pro zábavu a dekoraci až po ty skutečně užitečné. Zaměříme se na USB gadgets a představíme si 10 kousků, které upotřebíte ve své kanceláři.

1. Multifunkční USB hub

Zvláště u notebooků se můžete potýkat s nedostatkem USB vstupů, proto se hodí mít po ruce hub. Ale proč by takový hub nemohl poskytovat víc než jen pár portů navíc? Existují různé multifunkční huby s řadou funkcí. V kancelář se vám bude jistě hodit kupříkladu USB hub s hodinami, budíkem, časovačem, kalendářem a teploměrem.

2. USB lampička

Vidíte špatně na klávesnici? Pořiďte si praktickou USB lampičku s LED světlem, která vám na klávesy hezky posvítí. Existují v různém provedení. Mnohé z nich mají nastavitelné rameno a jsou opatřeny i stínidlem.

3. USB ohřívač nápojů

Pracujete tak urputně, že vám při práci vychladl čaj? Stačí mít USB ohřívač nápojů! Postavíte na něj hrnek a čaj si přihřejete. Výhodou je, že nemusíte ani vstát od stolu a přerušovat svou činnost.

4. USB chladič plechovek

Proč chodit do lednice, když vše potřebné můžete mít na psacím stole? Stejně jak si můžete nápoj ohřát, tak je možné si jej i vychladit. Umožní vám to USB chladič plechovek.

5. Vyhřívané USB rukavice

Máte při psaní na klávesnici stále studené ruce? Navlékněte si pletené rukavice s USB vyhříváním a zima vás už trápit nebude.

6. Vyhřívané USB bačkory

Je vám zima nejen na ruce, ale i na nohy? Žádný problém! Vaše trápení se studenýma nohama vyřeší USB vyhřívané bačkory.

7. Do horkého léta USB ventilátor

Zatím nás ještě horko netrápí, ale v létě to bude jiné. K příjemnému ochlazení v letním parnu vám skvěle poslouží USB ventilátor s nastavitelnou intenzitou foukání.

8. USB antistresový míček

Jste už z přemíry práce unavení? Vytáčí vás šéf? Jste neustále ve stresu? Možná vám pomůže antistresový USB míček. Stiskem a otáčením míčku deformujete zobrazená okna na svém PC monitoru.

9. USB vysavač pro drobný úklid

Máte klávesnici zanesenou drobečky? Ukliďte to! Pomůže vám s tím malý USB vysavač. Odstraní i prach na psacím stole.

10. Propiska a USB flash disk v jednom

Proč se spokojit s obyčejnou propiskou, když můžete mít multifunkční? Napíšete s ní co potřebujete a poslouží vám i jako fleška.